Двом ужгородкам Указом Президента України присвоєно звання «Мати-героїня»
Нагрудні знаки та посвідчення до них жінкам сьогодні, 25 травня, перед початком роботи чергової сесії Ужгородської міської ради вручив міський голова Богдан Андріїв, інформує міська рада.

