Балога готовий відправитися у сміттєвий бак?
"Ця Верховна Рада, звичайно заслуговує на те, щоб бути знесеною до фундаменту, а добра половинна її складу – відправлена у сміттєві баки. Але, сьогоднішня провокація не має нічого спільного з очищенням української політики від зрадників. Це створення картинки хаосу та безвладдя", - написав у Фейсбуку закарпатський нардеп Віктор Балога.

