Фотоконкурс-виставка "Закарпаття спортивне" відкриється в атріумі будівлі ОДА в Ужгороді
У п’ятницю, 7 вересня, в атріумі Закарпатської облдержадміністрації відбудуться урочистості до Дня фізичної культури і спорту.
У п’ятницю, 7 вересня, в атріумі Закарпатської облдержадміністрації відбудуться урочистості до Дня фізичної культури і спорту.
Ще кілька років тому військовослужбовці 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України розпочали традицію - на різноманітні свята відвідувати дітей у школах.
На цьому тижні Ужгород відвідала делегація німецького міста-побратима Дармштадта у складі якої перебував і голова дитячого міжнародного спортивного комітету Торстен Раш. В ході свого візиту пан Торстен зустрівся з ужгородськими спортсменами та тренерами, які брали участь у дитячих міжнародних спортивних іграх.
Турнір «Татранський силач» провели у суботу в словацькому Попраді.
14 вересня в Ужгороді відбудеться нічний забіг до Дня міста.
В інтерв’ю прес-службі Федерації футболу Закарпаття її очільник Іван Дуран повідомив, що цілком ймовірно невдовзі може залишити займану посаду:
ФК «Львів», який виступає в українській Прем’єр-лізі підписав контракт із фланговим захисником Юрієм Путрашем до кінця поточного сезону, повідомляє офіційний сайт клубу.
У селі Розівка на Ужгородщині 23 вересня відбудеться свято спорту.
Цими вихідними пройшли чергові тури чемпіонату Закарпаття з футболу в вищій та першій лігах.
У матчі 5 туру чемпіонату України серед аматорів ужгородці поїхали до Чорткова Тернопільської області, де силами помірялись із місцевим «Кристалом».
А розпочнеться спортивне свято 14 вересня о 15.00, перед початком якого відбудеться флешмоб «Музична руханка».
У фіналі команда юних ужгородських футболістів 2003-2004 років народження перемогла однолітків із ДЮСШ "Старий Самбір".
Чотири лінійні батальйони 2 Галицької бригади змагались у першості частини з міні-футболу. Гвардійські футбольні команди прибули до Львова, аби позмагатись за бригадний перехідний Кубок, із Тернополя, Рівного та Ужгорода.
В поєдинку 7-го туру чемпіонату України з футболу в другій лізі «Минай» у рідних стінах приймав житомирське «Полісся». Після виїзної поразки від аутсайдера рівненського «Вереса» вболівальники команди з Ужгородщини очікували від «Минаю» домашньої вікторії.
Підопічні Мирослава Бабяка спробують деКРИСТАЛізувати суперника у 5 турі
Після професійного друголігового «Минаю» та ФК «Ужгород», який виступає в чемпіонаті серед аматорів, в нашій області є ще й третя команда, яка є перехідним ланцюжком між юнацьким та дорослим футболом МФА Мукачево U-19, який виступає в молодіжній першій лізі цієї вікової групи. Тож про підготовку команди до другої частини чемпіонату краю, а також до всеукраїнських змагань в першій лізі U-19 цікавився в старшого тренера команди Віктора Ряшка.
З нагоди святкування Дня Ужгорода 14-15 вересня на стадіоні “Автомобіліст” відбудеться спортивне шоу, у якому візьмуть участь школярі міста та спортсмени ДЮСШ №1.
Через участь у чемпіонаті України з футболу серед аматорів ФК «Ужгород» зіграв матч 13-го туру з концгазівським «Вітязем» сьогодні, в середу 29 серпня. Незважаючи на те, що клуб з обласного центру грав на виїзді в Концові, наставник ужгородців Мирослав Бабяк випустив на поле молодих гравців, які не часто потрапляють до основного складу. Таким чином наставник містян дав можливість перемочити гравцям основи, які вже в неділю вийдуть на поле в виїзному матчі проти чортківського «Кристалу» в аматорах.
З 15 по 25 серпня поблизу гірськолижного курорту «Кострино» провели третій літній тренувальний збір закарпатські лижники та сноубордисти під керівництвом досвідченого тренера Яна Чернея.
Мотоциклісти клубу «Мотокрос-Іршава»прийняли участь у IV етапі Кубку України та у традиційних міжобласних змаганнях з мотокросу, присвячених Дню Незалежності України, які проходили 25-26 серпня у селищі В.Березний.