Церковне майно в Ужгороді не приватизовуватимуть (ВІДЕО)
Ужгородські депутати відмовилися передати церковне майно у приватні руки.
Ужгородські депутати відмовилися передати церковне майно у приватні руки.
Сапери аварійно-рятувального загону спецпризначення головного управління ДСНС Закарпаття, разом із колегами з інших регіонів, ліквідовують наслідки вторгнення ворога.
Актори Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь)», які знайшли прихисток в Ужгороді, покажуть прем’єру вистави «Крик нації…» на сцені обласного муздрамтеатру. Вистава присвячена українському поету-шістдесятнику Василю Стусу.
Закарпаття має позитивний досвід у напрямку вакцинальної кампанії проти інфекційних захворювань, зокрема й поліомієліту.
Організатором її проведення виступили Закарпатський центр туризму у співпраці із обласним краєзнавчим та археологічним музеєм УжНУ.
Вже майже місяць в Ужгороді діє перший в країні сервісний центр Товариства Червоного Хреста України.
Понад 90-то авторів представлено на всеукраїнській виставці «Мистецтво перемоги», яка експонується у Закарпатському художньому музеї імені Й. Бокшая. Твори для виставки в Ужгороді надала мистецька інтелігенція Києва. Проєкт спрямований на розвиток культури в регіоні та на підтримку збройних сил України. Виставка експонується в межах, організованої музейниками, платформи «Під час війни».
Закарпаття відвідав координатор Єзуітської служби біженців Угорщини, посол доброї волі програми «Hungary Helps» Саболч Шойго. Він привіз гуманітарну допомогу загальною вартістю 25 мільйонів форинтів.
20 картин у пейзажному жанрі та 17 графічних робіт талановитого закарпатського художника представили в угорському домі ім. Мігая Мункачі, що в Мукачеві.
Військові Нацгвардії 13 липня привезли допомогу дітям-сиротам з Чернігівської області, які зараз проживають у центрі соціальної підтримки дітей та сімей "Домашнє тепло" в селі Нижній Бистрий Хустського району. Про це Суспільному розповіла виконувачка обов'язків директора Ольга Тегза.
Ужгородський національний університет сумує за своїми іноземними студентами, більшість з яких навесні поїхали по домівках. Але життя іде, а тривога потроху згасає. Місто і люди живуть звичним життям.
Троє діток - 11,12 та 15 років, дві дівчинки та їх братик поїхали до нової родини. На Закарпатті утворилися третя патронатна сім’я.
Книгу “Закарпатський Туристичний Шлях” представили в Закарпатській обласній науковій бібліотеці в Ужгороді. Авторкою видання є екскурсоводка, волонтерка та військова розвідниця Аліна Косовська. Жінка описала в книзі свій маршрут Закарпатським Шляхом, який тривав 5 тижнів.
«Захищений спокій» – під такою назвою у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрили художню виставку- продаж на підтримку ЗСУ. Автори експозиції – художники з Берегова – Анатолій Сакалош та Ярослава Катран. 30 відсотків від продажу картин автори перекажуть на потреби української армії.
Благодійний фонд «Карітас» запустив в обласному центрі Закарпаття безкоштовну літню школу-табір.
Cтоматолог та науковець Мирослав Гончарук-Хомин уже неодноразово публікував свої вірші та поетичні збірки. Цього разу поширив на своїй сторінці в Фейсбук вірш «Країна, в якої єдиний вибір».
Життя 20-ти річної дівчини трагічно обірвалося на місцевій водоймі. Компанія святкувала День народження на базі відпочинку у Новому Давидкові на Мукачівщині.
У квітні в Ужгороді стартував проєкт “Антидот”. Тоді 54 художники почали розфарбовувати списані шоломи зразка Другої світової війни. Таким чином організатори хотіли зібрати кошти для 128 гірсько-штурмової бригади.
Його мета — допомогти громадянам і владі оцінити якість міських дерев, аби в майбутньому краще управляти зеленими насадженнями.
арвисте літо – на прилавках. Ужгородський центральний ринок, більше відомий містянам, як «Зелений», тішить покупців свіжою городиною цілий рік.