Майже 65 тисяч у липні – на Закарпатті рекордна кількість оформлених паспортів

Літній сезон відпусток традиційно супроводжується зростанням попиту на оформлення паспортів — як внутрішніх, так і для виїзду за кордон. Наприклад, у липні підрозділи ДМС у Закарпатській області оформили 46 216 закордонних паспортів. Цей показник більш ніж на 5 тисяч перевищив їх кількість у червні.
Щодо паспортів громадянина України, то тут зростання попиту на їх оформлення зберігається вже третій місяць поспіль – у липні українці оформили 18 714 ID-карток, тоді як у червні таких звернень було 15 092.
Загалом за минулий місяць фіксуємо цифру у 64 930 оформлених біометричних документів, що поки є рекордним показником у 2025 році. Якщо ж порівнювати його з цим же періодом у 2024 році, то тоді загальна кількість паспортів склала 40 763.
До теми
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Богдан Андріїв вручив договір дарування на квартиру в Ужгороді поліцейському, який боронив Україну
- Прокурори Закарпаття та Консультативна місія ЄС обговорили протидію організованій і транскордонній злочинності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції
- Двох «водолазів» та їхнього «інструктора» затримали поблизу кордону з Румунією
- Проєкт бюджету Ужгородської громади на 2026 рік обговорили під час громадських слухань
- Академічний симфонічний оркестр запрошує на свій передсвятковий концерт в Ужгороді
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- Берегово долучилося до мережі ветеранських просторів Закарпаття
- 163 спортсмени та 50 тренерів Ужгорода отримають винагороди за спортивні успіхи
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 12 водіїв, які залишили місце ДТП
- Свідчення 13-річної дівчини допомогли встановити істину у справі побиття матір’ю 4-річного хлопчика
- 45 історій успіху: вчителі Закарпаття, які у 2025 році підтвердили свій професіоналізм
- Повідомив про «бомбу» у рюкзаку: поліція Берегівщини затримала зловмисника за неправдиве інформування про загрозу
- На Закарпатті презентували документальний фільм про закриту спільноту ромів-калдерарів
- Керував у стані сп'яніння: мукачівські патрульні притягнули до відповідальності порушника
- У поліції Закарпаття нагородили переможців творчого конкурсу «16 днів — 16 кроків до світу без насильства»
- Вифлеємський вогонь миру передали у Закарпатську ОВА

До цієї новини немає коментарів