На Закарпатті «Єврокар» відновив виробництво автомобілів (ВІДЕО)
Один із найбільших платників податків Закарпаття, автомобільний завод «Єврокар», відновив виробництво після тримісячної перерви.
Один із найбільших платників податків Закарпаття, автомобільний завод «Єврокар», відновив виробництво після тримісячної перерви.
Війна в Україні впливає на життя та психологічний стан усіх громадян.
Стоятимуть на варті порятунку жителів у випадку надзвичайних ситуацій. Місцеву пожежну команду створили у Керецьківській територіальній громаді.
Із першого липня в Україні зріс прожитковий мінімум – один з основних фінансових показників у державі. Відповідно соціальні виплати та окремі види пенсій теж збільшилися.
Вимушені переселенці та ужгородці побували на екскурсії в Ботанічному саду, яка відбулася з ініціативи БФ «КАРІТАС-CARITAS» Мукачівської греко-католицької єпархії.
Вони окупували квартири і підвали. Щоліта традиційно великі чорні таргани докучають мешканцям багатоповерхівок у мікрорайоні Пентагон в Мукачеві.
Трьох людей підозрюють у заволодінні 14 млн грн під час будівництва житла для Держприкордонслужби в Ужгороді. Про це повідомляють на сайті Національного антикорупційного бюро України.
Близько 15 кг закарпатських кіфликів для продажу їх на заході для підтримки ЗСУ спекла ужгородка Любов Керецман. За її словами, захід проведуть 7 липня. Жінка розповіла Суспільному, що випікала печиво впродовж двох днів.
Допомогу передають угорські та чеські благодійники – збирають необхідну кількість і везуть в Ужгород. Тут, у «Барбосі» корм сортують і відправляють до регіонів, де йдуть бойові дії. Крім корму, передають медикаменти, переноски та вольєри. Наразі 2 вантажівки від чеських благодійників прямують на схід. 3 тонни корму від угорців розвантажують в «Барбосі» для подальшого відправлення. Угорські волонтери привезли гуманітарну допомогу для чотирилапих в ужгородський притулок «Барбос» – корм для котів та собак.
На початку липня українці намагалися прожити день без поліетилену. Це міжнародна акція, яка покликана привернути увагу суспільства до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів.
У Закарпатській обласній бібліотеці імені Федора Потушняка діє безкоштовний розмовний клуб «Українська для життя». Щопонеділка та щосереди усі бажаючі мають змогу вдосконалити рівень володіння українською мовою і навіть розпочати спілкуватися з нуля.
Краса таки врятує світ.
Війна не повинна стати звичкою чи опинитися на периферії нашої уваги. 130 днів бойових дій спонукають волонтерів тримати свою лінію допомоги та відгукуватися на нові потреби. Це й робить «Волонтеріат УжНУ», який на початку квітня став ГО. І тепер можливостей допомагати побільшало.
Впродовж тижня на Закарпатті очікуємо мінливу, теплу погоду.
Громадським транспортом щодня користуються тисячі ужгородців.
За стороннє втручання - матеріальна або кримінальна відповідальність — навіть до позбавлення волі. Мова іде про газові лічильники, які часто-густо споживачі полюбляють ремонтувати самостійно.
Дияконічний відділ Закарпатської реформатської церкви закупив п’ятнадцять тонн картоплі для пунктів, які надають прихисток вимушеним переселенцям, а також – для територіальних громад, які просили про допомогу.
В Ужгороді відбувся благодійний вечір італійської культури.
За рахунок релокованих підприємств, зокрема суб’єктів господарювання переміщених на територію Закарпатської області, зросла кількість надходжень від сплати податку з доходів фізичних осіб.
Відбірковий турнір юніорів для участі в чемпіонаті Європи з боксу стартував у місті Рахів наприкінці червня. Щоденні змагання тривали кілька днів до 2 липня.