На Ужгородщині відремонтували мостові переходи (ВІДЕО)
Важливі зміни для закарпатців.
Важливі зміни для закарпатців.
Виступати на міжнародному рівні завжди цікаво, корисно та відповідально. Тим паче на рівні жіночого футболу, який в області лише на шляху до повноцінного розвитку.
На Закарпатті до Різдва влаштували святковий челендж: закарпатські греко-католицькі парафії виконували колядки. Про це в ефірі радіо ТисаFM розповів священник Мукачівської греко-католицької єпархії отець Владислав Ігнатишин.
Живий вертеп з тваринами з нагоди Різдва облаштували біля греко-католицького храму Горянської ротонді в Ужгороді. Про це сказав настоятель ротонди отець Богдан Савула. За його словами, тут розмістили віслюка, кіз та 8 овець.
Уже стало доброю традицією напередодні Різдва проводити майстер клас для із оздоблення пряників.
Знати українські колядки має кожен, адже це – наші традиції!
Після спаду всіх паводкових хвиль на річках Закарпаття в області створять спецкомісії для перевірки наслідків негоди і визначення збитків. Про це на брифінгу повідомив виконувач обов’язків начальника управління цивільного захисту ОДА Василь Переганець.
Щорічно віряни східного обряду відзначають Різдво Христове 7 січня. А за день до торжества відзначають Різдвяний святвечір. 6-го січня – усі віряни східного обряду відзначають Святвечір.
6 січня – особливий вечір у році християн.
Вони не старіють – вони живуть футболом! І продовжують у нього грати.
О 09:28 05 січня до оперативно-рятувальної служби Закарпаття повідомили, що на околиці м. Хуст, внаслідок підйому рівня води в річці Ріка, у водяний полон потрапив автомобіль Audi 100. Про це повідомив сам керманич легковика. Коли його іномарку стрімка течія почала відносити на середину річки, чоловік зумів вибратися на берег та негайно повідомити про все, що сталося, на “101”.
Фотовиставку «Замки Карпатського регіону. 37 історій» організували: Спілка фотохудожників Закарпаття, Спілка краєзнавців Закарпаття та обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького.
З 1 січня в Україні зростуть ціни на паливо, а саме на дизельне паливо, бензин та газ.
З ялинкою та різдвяним ярмарком. Ужгород по-європейськи зустрічає новорічно-різдвяні свята.
Рік виповнюється четвірні із села Калини Тячівського району. Торік 4 січня жителька села Лариса Кушнір народила трьох хлопчиків та дівчинку. Жінці в пологовому в Ужгороді робили кесарів розтин. Дітей назвали Олександр, Євген, Іван та Кароліна.
Аварія сталася близько 8.30 години 4 січня на автодорозі Берегово - Виноградів, на вулиці Копанська. За словами очевидців, аварія ймовірно сталася через маневр водія "Фольксвагена", який уникав зіткнення з іншим автомобілем, котрий його підрізав.
Тут готували один із перших супчиків із давньої книги Закарпатських рецептів. Це Ракоці Левеш. Колись стравою частували на весіллі Ілони Зріні, а днями її смакували туристи Ужгорода. Кутя, фасоля з цибулькою, грибна юшка, смажена рибка, а ще тушкована капуста, вареники…
Нещодавно дівчина випустила кліп на пісню «Спогади», текст до якої написала її мама, а музику — сама Уляна.
Понад п’ятдесят років водієм автобуса працює Василь Пасічник. Нині він найстарший водій в Ужгородському виробничому автотранспортному об’єднанні (АТП-2). Майже щодня виходить на 26-й маршрут "Корятовича-Горяни" з 7 до 19 години.