Жертви нападу: невідома істота вбила двох оленів у Синевирі (ВІДЕО)
Інцидент трапився вихідними з різницею у день. Одного оленя виявили у вольєрі, а першу жертву, що й наполохало власників еко-парку, у річці неподалік.
Інцидент трапився вихідними з різницею у день. Одного оленя виявили у вольєрі, а першу жертву, що й наполохало власників еко-парку, у річці неподалік.
Понад 250 молодих спортсменів з усіх областей країни у 10 вагових категоріях боролися за почесне звання «чемпіон України». 26-27 жовтня у Спорткомплексі «Спортивна арена Тячів» відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2005-2006 років народження.
Понад 25 років ужгородець Костянтин Ковган займається різьбою по дереву.
На площі Народній в Ужгороді поблизу будівлі Закарпатської ОДА перед засіданням облради зібралися близько сотні людей на мітинг. Це медики, працівники бібліотек та учасники війни в Афганістані, — повідомив кореспондент Суспільного з місця події.
Палац Перені – пам’ятка архітектури національного значення. Маєток датується XVI cтоліттям, і є однією з найстаріших будівель у Виноградові.
Закарпатка Вероніка Мишко разом зі своїм партнером Ерлом Вільямсоном нещодавно здобули перемогу на Чемпіонаті Європи з танцювального спорту.
Близько двадцяти різних видів леквару готує закарпатка Чілла Аніцка-Гододі. Леквар – це традиційне закарпатське густе повидло, яке варять понад двадцять годин. Приготуванням леквару Чілла Аніцка-Гододі займається понад шість років. Серед рецептів закарпатського повидла є як класичний леквар, так і види леквару без цукру. Приготуванням місцевого десерту займається уся її родина.
Упродовж місяця мають відкрити відділення поліцейських громад, яке належатиме до Центру безпеки громадян Солотвинської територіальної громади. Про це 27 жовтня Суспільному повідомила речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан.
Конкурс проводиться щорічно у 2 тури: перший – відбірковий, другий – заключний. У ІІ-му турі творчого змагання взяли участь 40 учнів шкіл мистецтв області віком від 10 до 15 років. Завдання конкурсу – протягом трьох годин намалювати натюрморт у техніках на вибір – гуаш, акварель, акрил.
Чоловіки живуть менше за жінок – така картина не лише на Закарпатті, а й в цілому світі. В середньому, різниця складає плюс-мінус 10 років.
Яскраві таланти і творчі здобутки. В Ужгороді відбувся гала-концерт фестивалю-конкурсу «Яскрава країна», «ПАДІЮН-Євро-Данс».
Стовпчики термометру опускаються все нижче та закарпатці потрохи змінюють легкий одяг на тепліше вбрання.
На Закарпатті сталася масова бійка на КПП українсько-словацького кордону «Ужгород–Вишнє-Нємецьке». Поліція встановлює її учасників.
Проєкт «Мале карпатське коло» включає автомобільні дороги державного та місцевого значення протяжністю понад 218 км. Про це розповів перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
Дощі, вітри , туман. В Україні погіршилися погодні умови. А от на Закарпаттті оголосили штормове попередження, що правда стосується воно пожежонебезпеки. Ну, а поки на півночі країни дощить, на Закарпатті погоду формує антицеклон з Румунії. Тому дощів в області чекати не варто. Натомість синоптики оголосили надзвичайну ситуацію. Все через відсутність дощів.
Ще не так давно на Закарпатті по всій області розробили бет-бокси – домівки для кажанів.
Рукописна книга, яка є однією з найдавніших та найважливіших у Закарпатті «Королівське Євангеліє» – унікальна реліквія краю. Цього року їй виповнюється 620 років.
Впродовж п’яти років служив військовим капеланом у зоні АТО Іван Ісайович. На схід України з 2019 року їздить щотри місяці на декілька днів. Зараз священник служить у Среднянській греко-католицькій церкві. 25 жовтня в Україні відзначають день військового капелана.
Ужгородка Марина Федчик з дитинства захоплювалась ляльками: колекціонувала і пробувала їх робити власноруч. Після школи за настановою батьків стала лікарем, а вже на пенсії продовжила улюблене заняття.
На Закарпатті створили ролик (тривалість 1 хв), перегляд якого повинен допомогти пересічним закарпатцям позбутися «локшини на вухах» - краще зрозуміти, як розрізняти неправдиву, фейкову інформацію та стати більш стійкими до інформаційних маніпуляцій, до яких вдаються у ЗМІ та соцмережах. Відео підготувала творча груп Ужгородського прес-клубу у рамках медіакампанії «Вірю – не вірю».