Як не потрапити на гачок інтернет-шахраїв розповіли закарпатські поліцейські (ВІДЕО)
Повномасштабне вторгнення росії в Україну збільшило кількість шахраїв, які ошукують громадян під приводом надання допомоги постраждалим від війни.
Повномасштабне вторгнення росії в Україну збільшило кількість шахраїв, які ошукують громадян під приводом надання допомоги постраждалим від війни.
Стати донором не тільки просто, але й корисно. Адже одна донація може врятувати відразу три життя. Вітак, стати донором та зробити добру справу у Міжнародний день донора вирішили більше пів сотні хустян.
Останню у цьому сезоні прем’єру — виставу «Станція» — відіграв колектив Закарпатського академічного обласного муздрамтеатру.
Автори та виконавці з Мукачева Анатолій Рябінін та Владислав Піров представили відеороботу на пісню "Молитва за Україну".
Війна в Україні навчила українців бути сильнішими, оптимістичними та пристосовувати до життя у будь-яких реаліях.
Сьогодні у прес – центрі Закарпатської ОВА відбувся брифінг щодо запуску нових послуг на порталі «Допомога Закарпаття» та соціальних гарантій для військовослужбовців та членів їхніх родин. Портал «Допомога Закарпаття» створюється для того, щоб спростити для населення взаємодію з ОТЦК та СП, відповідно, деякі функції будуть виконуватися у онлайн режимі.
Лами, леви, вовки та гірські кози – стали справжніми лікарями для вимушено переміщених осіб, що приїхали на Закарпаття з зони бойових дій. Українці змушені постійно ховатися від ракетних ударів росіян.
На Закарпатті вже два місяці діє пілотний проєкт під назвою «Митниця у смартфоні».
Берег Закарпатського моря – місце сили активістів, які не перший рік старанно очищують територію Вільшанського водосховища на Хустщині. 19-й екопікнік відбувся вже на традиційній локації.
239 конкурсантів із 35 мистецьких шкіл Закарпаття – учасники обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Легенди Карпат» – презентували свої роботи в Ужгородському сансені.
В Україні триває спецоперація «Захід-2023». Щороку силовики із різних відомств та служб допомагають прикордонникам у їхній роботі. Цьогоріч на Закарпатті та Буковині розгорнули десятки додаткових пунктів контролю.
На знак солідарності з українським народом словацькі фотохудожники презентували виставку світлин в Ужгороді. 8 членів фотоклубу «К-91» з міста Кошице представили 45 фотографій в Ужгородському замку. На офіційне відкриття експозиції особисто приїхали фотохудожники Штефан Ліптак та Роберт Парніца.
Нещодавно Ужгородський національний університет підписав меморандум про співпрацю зі Станцією заготівлі вторсировини «Проектна, 3». І вже за кілька днів біля університетських корпусів поступово стали з’являтися сортувальні баки: біля ректорату, Навчально-наукового інституту хімії та екології УжНУ, а невдовзі будуть ще й біля корпусів на «БАМі».
60 людей здали кров 14 червня у Закарпатській обласній станції переливання крові. Про це Суспільному розповіла завідувачка відділу комплектування донорських кадрів Марія Фантич. За її словами, люди робили це до Всесвітнього дня донора, який щороку відзначають 14 червня. За день до їхньої станції приходять близько 30-40 ужгородців та гостей міста.
Набір у перший клас у заклади загальної середньої освіти Ужгорода стартував 1 березня. Основний етап тривав до 1 червня – про це повідомляє управління освіти Ужгородської міської ради.
Оперативники Берегівського районного відділу поліції отримали інформацію про те, що 43-річний місцевий житель займається збутом наркотиків на території району.
Як справлятися з агресією підлітка, що робити з небажанням вчитися, як реагувати на грубі слова та вчинки – про це та багато іншого розповідали мешканцям краю у рамках навчального тренінгу, проведеного міжнародною гуманітарною організацією «Людина в біді Словацька Республіка».
«Українська діаспора на захисті національних інтересів у воєнний час», «Співпраця діаспори та української влади…», «Світ після великої війни: роль діаспори у повоєнній відбудові України…».
Рясні весняні дощі та сонячні пора, а отже початок грибного сезону на Закарпатті.