В Ужгороді триває майстер-класи із різьби по дереву (ВІДЕО)
Мрій. Плануй. Дій. Це оновлене гасло у дитячому творчому просторі "Моя майстерня".
Мрій. Плануй. Дій. Це оновлене гасло у дитячому творчому просторі "Моя майстерня".
Панічні атаки - психологічний стан, що супроводжується сильною тривогою та поганим передчуттям. Ті хто ніколи не переживав панічну атаку, часто кажуть - "вигадали собі щось, це вже ніби новий тренд". А ті хто хоч раз пережив її, ніколи не забудуть ці відчуття.
В Ужгороді відкрили перший на Закарпатті центр «Життя в стилі ECO» і представництво компанії «Будмолцентр», яка спеціалізується на сучасних та якісних модульних будинках.
В обласному центрі Закарпаття волонтери просять долучитись до плетіння маскувальних костюмів для снайперів.
Не лише важлива історична подія, а й важлива для сьогодення. Попри війну на Закарпатті більшає тих, хто свого часу відчув покликання до священства, здобув відповідну освіту, не передумав і пішов далі обраним шляхом, який сповна тільки розпочинається висвяченням.
90-річчя від дня народження доктора філологічних наук, члена-кореспондента НАН України, професора Василя Васильовича Німчука вшанували в його рідному селі Довге: відкрили барельєф на фасаді Довжанського ліцею.
Упродовж канікул для обдарованих школярів на Закарпатті діють літні школи та університети, які започаткували торік.
Презентована відеоробота – авторства ужгородця Олександра Штібеля.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв - про 500 днів повномасштабного вторгнення.
3-го липня самобутньому закарпатському поету та публіцисту Василю Вароді могло б виповнитися 80. Але, нажаль, 25 років тому його життя різко обірвалося – у 55, сповнений сил та енергії, він несподівано покинув цей земний світ.
Упродовж трьох місяців учасники «Театру живих історій» збиралися в «Карітас-хабі» двічі на тиждень і опановували акторську майстерність та сценічну мову під керівництвом дикторки, теле- та радіо ведучої Надії Косенко.
4 липня на лінію «102» надійшло повідомлення від ужгородця, який заявив про крадіжку з його квартири цінних речей, дороговартісних прикрас та грошових коштів у сумі майже 25 тисяч доларів.
Щоб молоді педагоги поверталися у сільські школи, а діти прагнули вчитися неподалік дому, а не в місті, Холмківська громада запровадила низку стимулів.