ВІДЕО дня: як Ужгород накриває туман
На світанку з настанням прохолодної пори року, Ужгород накриває туман.
На світанку з настанням прохолодної пори року, Ужгород накриває туман.
Жахлива статистика...
Мисткиня підготувала для виставки понад вісім десятків полотен.
Сніг восени: вершини Карпат засніжило не на жарт. Про це інформують закарпатські засоби масової інформації.
Штучні вінки, квіти та лампадки – все це можна знайти біля могил на кладовищах.
Резонансні випадки, коли школярі мало не тонуть у фекаліях вбиральні, і це у час новітніх технологій та прогресу, наштовхнули з’ясувати, чи вирішили наболіле питання у Закарпатських навчальних закладах.
Боротьба із злісними неплатниками, нові договори про надання послуг та оновлені платіжки.
Село Велика Добронь вважають столицею ароматної спеції – паприки, та насправді не тільки перець росте у місцевих на городі. Сорго, рослину, з якої згодом в’яжуть віники, тут також шанують.
З приходом осені все частіше в повітрі можна відчути запах спаленого сухостою, або листя. Екологи ж б’ють на сполох: під час горіння вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які несуть велику шкоду для здоров’я людини.
Про кіноіндустрію як економічно привабливу галузь говорили в рамках інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».
Книгу «Бахтале роменца» презентували сьогодні в Центрі культур нацменшин Закарпаття в Ужгороді.
В Ужгороді пройшов інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи». Відбувся він у форматі презентацій та панельних дискусій, на яких обговорювались питання стимулювання інвестиційної діяльності, оздоровлення економіки України, інвестиційні паспорти ОТГ та стратегії їхнього розвитку, також – чи приваблива область для інвестицію в індустрію краси та здоров’я, кіновиробництва на Закарпатті.
Про це сказав начальник управління охорони здоров’я Василь Решетар.
Полюбляєте гриби? Тоді вам слід знати наступні поради
Діма Мись вже втретє презентує своє бачення цікавинок Ужгорода у черговому відеоролику.
Інформація щодо відеосюжету на Перечинщині. Днями на Новому каналі вийшло ток-шоу про заготівлю червонокнижних жаб у. с. Т.Ремети Перечинського району ніякого відношення до діяльності ДП «Перечинське ЛГ» немає.
Перших 38 призовників із Закарпаття напередодні відправили до Збройних сил України під час осіннього призову. Про це повідомив заступник військового комісара обласного військкомату Юрій Величканич.
В Ужгороді завершили асфальтування дорожнього покриття вулиці Станційної, де проводиться капітальний ремонт.
12-річна мати, яка три тижні тому народила сина у Рівному, відмовилась від нього. Хлопчик нині під наглядом медиків. Має ваду, відтак потребує особливого догляду.
Досвід планують перебрати з Естонії.