Чемпіонат України U-19. Перша ліга: «Мункач» на останніх хвилинах втрачає нічию

Новий чемпіонат Всеукраїнських змагань з футболу серед команд юніорів U-19 в першій лізі мукачівський «Мункач» розпочав виїзним матчем проти чернівецької «Спарти-Буковини».

21 вересня 2016 р.  Стадіон «Мальва». м. Чернівці, 150 глядачів. Оцінка поля – 4.

«Спарта – Буковина» - ДЮФШФК «Мункач» (Мукачеве) – 2:1 (1:1)

Голи: Олег Добровольський (+42), Богдан Кокошка (88) – Валентин Великий (45+1),

Поєдинок проходив на зустрічних курсах в обопільних атаках. Першими забили господарі – «спартанці» реалізували пенальті на 42-й хвилині гри. Та вже через дві хвилини закарпатці змусили господарів порушити правила у власному карному майданчику. На «постріл» з одинадцятиметрової позначки зреагував воротар буковинців Микола Тупкало, однак Валентин Великий таки відправив м’яча у ворота господарів.

У другій половині зустрічі вже домінувала наша команда, та, на жаль, втілити в голи свою перевагу мукачівці не змогли. А на 88 хвилині пропустили гол, який у підсумку приніс перемогу «Спарті» – 2:1

Арбітр – Мирослав Дипко (Івано-Франківськ), асистенти арбітра – Мілош Петріч, Олександр Горбатюк (обидва – Чернівці), спостерігач арбітражу – Василь Маковій (Кіцмань).

Склади команд

«Спарта-Буковина»: Микола Тупкало, Валентин Рудич (Іван Токар, 62), Микола Геник, Вячеслав Пилишатий, Денис Карбунар, Олег Добровольський, Дмитро Косован (Денис Мельничук, 65), Городенський, Жумига (Александру Мунтян, 76), Олег Циганчук (Іван Олександрюк, 46), Богдан Кокошка (Василь Гончарук, 90+1). Запасні: Богдан Карпюк, Микола Гончарук. Головний тренер – Олександр Гуменюк.

«Мункач»: Андрій Черепко, Микола Гаць (Василь Василинець, 86), Пейтер Пал - Буда, Марк Когутка, Роман Папарига (Віталій Загієв, 67), Віталій Трачук, Михайло Хміль (Віталій Сурмач, 81), Денис Вісторобський (Владислав Фурман, 56), Владислав Апостолюк, Василь Дан (Дмитро Боднарук, 56), Валентин Великий. Запасні: Володимир Дядюк, Олексій Франчук.

Спортивний директор – Дьордь Короловскі, старший тренер – Золтан Сільваші.

Попередження: Дмитро Косован (10), Микола Геник (39), Микола Гаць (40), Олег Добровольський (80), Василь Гончарук (90+2), Дмитро Боднарук (90+3), Віталій Сурмач (90+4).– Роман Папарига (26), Владислав Апостолюк (31), Віталій Трачук (38), Валентин Великий (84),

Другий тур, який пройде 28 вересня, "Мункач" у рідних стінах зіграє проти івано-франківського "Тепловика-ДЮСШ-3".