З кожним роком вага і статус «Закарпатських правових читань» зростає — Михайло Рівіс

З кожним роком вага і статус «Закарпатських правових читань» зростає — Михайло Рівіс
В УжНУ проходить ювілейна Х Міжнародна науково-практична конференція «Закарпатські правові читання».

 

У її роботі беруть  участь досвідчені науковці, молоді викладачі та студенти  не тільки України, а й зарубіжжя. Зокрема, Білорусі, Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії та Польщі.

Серед організаторів -Інститут законодавства Верховної Ради України, Західний регіональний науковий центр Національної академії правничих наук України, Жешувський (Польща) та словацькі Пан-Європейський і Трнавський університети, а також молодіжні спілки – Ліга студентів Асоціації правників України і Європейська асоціація студентів права.

Відкрив конференцію проректор з наукової роботи УжНУ Ігор Студеняк, який висловив переконання, що даний науковий форум дасть поштовх до розробки нових законодавчих ініціатив.

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, звертаючись до присутніх,  подякував організаторам за запрошення, привітав учасників форуму, побажав їм  плідної роботи  та  відзначив, що з кожним роком вага і статус «Закарпатських правових читань» зростає, а нинішній захід (з огляду на велику кількість європейських науковців) підтверджує, що інтеграція України в ЄС відбувається не тільки у політичному, а й у науковому просторі.

Декан юридичного факультету УжНУ, професор Ярослав Лазур відзначив насамперед актуальність проблематики цьогорічних «Закарпатських правових читань» – це і питання національної безпеки, і проблематика Антитерористичної операції, і теми модернізації державного публічного управління, децентралізації та місцевого самоврядування та ін. Він також наголосив, що хотілося б не обмежуватися лише академічним обміном, а ще й активізувати співпрацю на рівні студентських організацій різних вищих навчальних закладів.

-  Можливо, ця співпраця буде не тільки науковою і освітньою, а й матиме краєзнавчий, просвітницький характер. Сподіваюся, за підсумками конференції нам вдасться реалізувати цей задум, - підсумував Ярослав Лазур.

"Закарпатські правові читання" працюватимуть до  21 квітня, в рамках яких відбудеться низка секційних засідань, екскурсійних програм, а також участь у крайових фестивалях.

Джерело: Прес-служба Закараптської обласної ради

 

20 квітня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*