В Ужгороді працюють 41,7% інноваційно активних підприємств Закарпаття

В Ужгороді працюють 41,7% інноваційно активних підприємств Закарпаття
Ще 16,7% розташовані у м.Мукачево та по 8,3% – у Берегівському, Іршавському, Мукачівському, Перечинському та Тячівському районах.

 

На Закарпатті у 2017 році інноваційною діяльністю займались 12 промислових підприємств, що складає 9,0% від загальної кількості промислових підприємств, що обстежувалось, з них 5 – у машинобудуванні, по  2 – у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів та хімічній промисловості, по 1 – у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів та у виробництві іншої продукції. 

Із загальної кількості інноваційно активних підприємств 41,7% розташовано у м.Ужгород, по 16,7% – м. Мукачево та по 8,3% – Берегівському,  Іршавському, Мукачівському, Перечинському та Тячівському районах.

Впровадженням технологічно нової чи значно удосконаленої продукції займалось 4 промислових підприємств. Ними впроваджено у виробництво 8 видів нової для підприємства інноваційної продукції, з них 5 – у м.Ужгород, по 1 – м.Мукачево, Перечинському та Тячівському районах.

У 2017 р. інноваційні процеси впроваджували 7 промислових підприємств області. Ними впроваджено 7 процесів, з яких 6 маловідходних та ресурсозберігаючих.

Упродовж 2017р. на здійснення інновацій у промисловості було витрачено 26,2 млн.грн. Основним джерелом фінансування інноваційної діяльності, як і в минулі роки були власні кошти.

У минулому році інноваційну продукцію реалізовували 9 промислових підприємств області, з них 6 – реалізовували інноваційну продукцію за межі України. Ними реалізовано інноваційної продукції на суму 358,1 млн.грн у т.ч. за межі України на 162,3 млн.грн.

Ірина Панчук, начальник управління аналізу статистичних даних ГУ статистики у Закарпатській області

 

12 червня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*