Як викладачів та аспірантів УжНУ академічній доброчесності навчали

Як викладачів та аспірантів УжНУ академічній доброчесності навчали
У рамках реалізації Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) в Ужгородському університеті відбувся дводенний тренінг «Розробка програм та новітні методики викладання»

 

Працювати й вести наукову діяльність відповідно до загальновизнаних вимог 24 і 25 жовтня навчали викладачів та аспірантів Ужгородського національного університету. У рамках реалізації Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) відбувся дводенний тренінг «Розробка програм та новітні методики викладання».

Ділилася напрацюваннями очільниця Докторської школи ім. Родини Юхименків НаУКМА, кандидат філософських наук Людмила Криворучка.

Таке навчання дасть змогу підвищити якість наукових робіт, які готують в УжНУ. Як зауважила пані Людмила, «щоб привчити до академічної доброчесності студентів, і самим викладачам потрібно прискіпливо ставитися до власної роботи. Зокрема, покликатися на дослідження інших учених, чітко відмежовувати цитати від власних думок у лекціях. Якщо щодня протягом років студенти будуть свідками вашої академічної доброчесності, то вони до неї звикнуть і сприйматимуть як невід’ємну частину життя, відтак будуть дотримуватися у власних наукових роботах».

Так, упродовж першого дня присутні мали нагоду ознайомитися із засадничими поняттями сучасної системи вищої освіти і системи забезпечення якості освіти та розглядали алгоритм удосконалення змісту курсу і формулювання навчальної програми.

Другого тренінгового дня йшлося про інтерактивні підходи і навчання в діалозі. Крім того, відбулися й два семінари: «Впровадження блоку загальних навичок у курсі» та «Міжінституційна модель організації навчальних курсів (програми підготовки магістрів і докторів філософії)».

Медіацентр УжНУ

 

26 жовтня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*