Юрій Гузинець: "Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування переходить на якісно новий рівень"

Юрій Гузинець: "Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування переходить на якісно новий рівень"
Сьогодні, 31 жовтня, в приміщенні юридичного факультету УжНУ в урочистій обстановці вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання корупції.

 

Відкрив захід декан юридичного факультету УжНУ Ярослав Лазур, відмітивши, що у напрямку підвищення кваліфікації держслужбовців, насамперед є необхідним реформування організаційних, інституційних та нормативних основ.

- Важливим є оновлення застарілих та набуття зовсім нових знань, умінь, навичок особами, які «стоять на сторожі» прав і свобод людини, які реалізують загальний суспільний інтерес. Мова йде про публічну службу та публічних службовців, - підкреслив декан юрфаку, додавши: - Саме такими знаннями, які потрібні для успішної професійної діяльності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування у сучасних умовах, діляться працівники Ужгородського національного університету, реалізуючи програму підвищення кваліфікації службовців. Адже нові умови роботи, нові принципи і завдання, що стоять, зумовлюють і якісно нову систему підвищення кваліфікації».

Його слова доповнив перший проректор з науково-педагогічної роботи професор Олександр Сливка, зазначивши що цьогоріч юридичний факультет спільно із факультетом суспільних наук УжНУ стали переможцями тендеру на виконання держзамовлення з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання корупції. Відтак, 64 державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування нещодавно пройшли курс навчання. Це - перші випускники Навчально-наукового центру. Нині також проводиться навчання із підвищення кваліфікації  працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області.

Виголосили вітальні промови і керуючий справами виконавчого апарату обради Юрій Гузинець, керівник апарату ОДА Руслана Натуркач, доктор політичних наук, доцент Юрій Остапець.

- Нині відбувається докорінна зміна ролі та призначення публічної служби в нашій державі, - підкреслив у своїй промові Юрій Гузинець. - Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування переходить на якісно новий рівень. Публічний службовець, будучи представником держави чи місцевого самоврядування, служить не лише державі, а більш важливим цінностям та інтересам. Такою цінністю - є кожна людина, її права та інтереси. Відповідно, саме на забезпечення такого стану і спрямоване реформування, що відбувається у правовій, політичній, управлінській сферах.

До слова, торік на базі юридичного факультету створено Навчально-науковий центр із підвищення кваліфікації публічних службовців. Основні завдання структури – надання освітніх послуг публічним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування і працівникам фірм відповідно до законодавства; забезпечення науково-методичної, інформаційної, консультаційної допомоги органам державної влади та органам місцевого самоврядування, підприємствам.

Прес-служба Закарпатської облради

 

31 жовтня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*