Спорт

«Небесна сотня» боролася за те, щоб Україна стала вільною - В.Грозний

В’ячеслав Грозний прокоментував ситуацію, що склалася в країні перед стартом другої половини чемпіонату

04.03.2014, 13:02

В Закарпатській Ізі підприємці провели турнір з міні-футболу

На спортивну майданчику села Іза за ініціативи ветеранів футболу с. Ізи проведено турнір з міні-футболу.

03.03.2014, 15:02

В «Говерлі» поповнення!

Ужгородська «Говерла» найбільш продуктивно попрацювала на зимовому трансферному ринку цієї зими.

02.03.2014, 15:01

«Не думаю, що вболівальники прийдуть на футбол» - В.Грозний

В’ячеслав Грозний прокоментував перенесення початку другої половини чемпіонату на пізніший термін.

28.02.2014, 15:44

Ужгородська «Говерла» продовжує перегляд гравців

На перегляді в ужгородському клубі два українські футболісти.

27.02.2014, 09:08

Закарпатці не скоро побачать гру «Говерли»

Чемпіонат України з футболу не поновиться 28 лютого, як передбачав це раніше затверджений графік змагань

26.02.2014, 09:46

Тренер Говерли виступає за перенесення старту Прем’єр-ліги

В’ячеслав Грозний вважає, що у нинішній ситуації футбол недоречний.

25.02.2014, 12:53

Кополовець вже в Білорусії

У розташуванні білоруської команди “Белшина” на зборі в Туреччині перебуває 30-річний український півзахисник Михайло Кополовець.

25.02.2014, 11:19

«Говерла» вже в Ужгороді, гравці посилено готуються до першої гри сезону

23 лютого наша команда повернулася додому з заключного навчально-тренувального збору з Туречини.

25.02.2014, 11:16

У Берегові відбувся турнір з настільного тенісу (фото)

Учасниками турніру стали 12 спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами фізичного і розумового розвитку з різних районів Закарпатського краю

25.02.2014, 09:47

«Говерла» мінімально перемогла казахів

Ужгородська «Говерла», яка проводить заключний навчально-тренувальний збір у Туреччині провела контрольний матч проти казахського «Кайсару».

22.02.2014, 10:42

Перше золото для України в Сочі вибороли біатлоністки!

Жіноча збірна України з біатлону виборола перше золото на Олімпіаді в Сочі. Росія стала другою в естафетній гонці, бронзу завоювали норвежки.

21.02.2014, 18:21

"Жіночі шашки» проведуть у Тячеві

2 березня 2014 року в м. Тячів у приміщенні районного Будинку культури відбудеться чемпіонат Тячівського району з шашок-64 серед жінок.

21.02.2014, 09:45

“Говерла” обіграла казахів

Команда Грозного провела черговий спаринг на зборі в Туреччині.

21.02.2014, 09:11

Тячівські прикордонники влаштували змагання для учнів середніх шкіл

Змагання влаштували на території відділу прикордонної служби «Тячів» з нагоди наближення Дня захисника Вітчизни.

20.02.2014, 13:13

Ужгородська «Говерла» посіла 10-те місце у міжсезонні серед клубів Прем’єр ліги (таблиця)

За підсумками всіх товариських матчів зимового міжсезоння футбольна дружина обласного центру Закарпаття посіла 10 місце. Лідерами за очками в товаристських матчах стали донецький Шахтар та наші сусіди зі Львова «Карпати». Найменше очок — у луцької «Волині».

18.02.2014, 14:08

Закарпатські спортсмени виявились найкращими на змаганнях з фехтування

15 лютого закарпатські спортсмени взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з фехтування «Катеринославський клинок» на рапірах серед юнаків 1999-2000 рік народження у Дніпропетровську.

18.02.2014, 10:45

У «Говерлі» поповнення?

Можливо у другій частині сезону на поле Ужгородської команди вийде новий форвард.

18.02.2014, 09:20

«Синевир» - переможець чемпіонату Закарпаття з хокею

У неділю, 16 лютого, в Ужгороді підвели підсумки ІІІ Чемпіонату Закарпатської області з хокею.

17.02.2014, 18:58

На Берегівщині пройшов 4 тур «Зимового футболу»

У неділю, 16 лютого, на Закарпатті відбулися матчі ІV-го туру Зимового кубку Берегівського району з футболу.

17.02.2014, 15:34