Тетяна Рибар представила в Мукачеві "Осінній вернісаж"
Мисткиня підготувала для виставки понад вісім десятків полотен.
Мисткиня підготувала для виставки понад вісім десятків полотен.
Організатором та ідейним натхненником такого чудового заходу є Bed&Bike/Велосадиба.
Книгу «Бахтале роменца» презентували сьогодні в Центрі культур нацменшин Закарпаття в Ужгороді.
З Сергієм ми знайомі близько восьми років і без камери його не уявляємо взагалі. Коли ми познайомилися, він лише починав знімати. Точніше – мав дворічний досвід роботи. Сьогодні ж Закарпаття фотографічне важко уявити без нього. Колеги поважають та цінують за новаторство, початківці – намагаються відтворити та спробувати його стиль.
Виставка закарпатських митців – батька та сина Володимира і Миколи Климковичів – відкрилася в Ужгороді.
Неймовірна жінка!
Про Палац Баті, який збудували у 30-х роках минулого століття, нині вже мало що нагадує. Будівля змінила і зовнішній вигляд, і призначення. А пасаж, що є частиною будівлі, і зараз іноді називають пасажем Баті. Про те, як виглядало це місце розповіли у спільноті Uzhhorod Modernism.
Цьогоріч у фестивалі взяли участь представники 10 країн, які презентували сценічні втілення відомих казок народів світу та української народної творчості. Зокрема, колективи з Грузії, Польщі, Словаччини, Литви, Болгарії, Румунії, Естонії, Білорусі, Італії, а також з українських міст Києва, Львова, Харкова, Тернополя, Луцька, Рівного та Ужгорода.
Початок дійства 4 жовтня о 18:30.
Десятки людей, казкові персонажі, танці та посмішки – в Ужгороді стартував фестиваль "Інтерлялька". Як це було – бачили журналісти Uzhgorod.net.ua.
Акція «Капуркова книжка» відбулася сьогодні в обласній бібліотеці в Ужгороді. Приурочили її до Всеукраїнського дня бібліотек.
Прощення гріхів боржникам книг, безкоштовний запис до лав читачів бібліотеки, "Капуркова книжка" – це не повний перелік "фішечок", які сьогодні влаштували в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка.
LinkedIn Pinterest Втрачений Ужгород Втрачений Ужгород: історія замкового Гермеса (Фото) access_time09.08.2019 15:51chat_bubble_outlineЗалишити коментар Усі, хто бували в Ужгородському замку, звісно, бачили у дворі чавунну скульптуру Гермеса – оголеного юнака, який сидить, відпочиваючи, на камені. Історія цієї скульптури оповита численними легендами і неточностями, часто можна почути, як екскурсоводи у різних варіаціях розповідають про Гермесові відпиляні руки або про те, що з круглого отвору на його голові стирчала труба грубки. Навіть з місцем виготовлення скульптури виникла плутанина: одні кажуть, що її відлили на знаменитому фрідєшівському заводі біля Мукачева, інші – що у Тур’їх Реметах. То що з цього правда, а що – вигадки?
DUO PETROF – фортепіанний дует у складі Анатолія Затіна та Влади Васильєвої, який розпочав свою концертну діяльність у 2003 році.
1 жовтня світ відзначає Міжнародний день музики. Традиційно, цього дня не залишає своїх меломанів без насолоди Закарпатська обласна філармонія.
Показ короткометражних стрічок міжнародного фестивалю «Світло» провели 29 вересня в Ужгороді.
Вчора, 28 вересня, в ужгородському скансені пройшов фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош: епоха Друґетів». В Ужгороді повноцінне середньовічне дійство відбулося вперше. У програмі були – середньовічні бої за участі лицарів з різних міст, лучний турнір, середньовічні розваги для малечі, театралізовані акції та виступи музичних й танцювальних колективів.
Напередодні Всеукраїнського дня художника, який щороку відзначають у другу неділю жовтня, закарпатські митці традиційно презентували в Ужгороді виставку своїх робіт «Осінь – 2019».
"Іван і Феба" — новий роман Оксани Луцишиної, дія якого розгортається в останні роки радянської влади й у перші роки української Незалежності. Це історія жінки, яка реалізує себе між трьома хронотопічними точками: Львовом, Києвом та Ужгородом. Про роман в ефірі Радіо Культура розповіла авторка роману Оксана Луцишина.