Культура

Фестиваль “Шипот” цьогоріч, можливо, був останнім справжнім “Шипотом”

Звісно, подібні заголовки читачі бачили не раз, і все ж “Шипот” упродовж 16 років жив і радував тих, хто прагнув оригінального відпочинку на природі. У зникнення цього неформального фестивалю і справді важко повірити, адже його популярність із кожним роком лише збільшується, і цьогоріч наметів на легендарній галявині було рекордно багато. Але те, що “Шипот” розростається в геометричній прогресії, не радує старожилів і засновників фестивалю. Вони ж бо задумовували його як щорічне зібрання старих друзів-хіпі, а тепер на галявині можна побачити кого завгодно, лише не тих, хто колись знайшов це чарівне місце.

24.07.2009, 09:17

"Дзвінкі перлини Верховини"

У неділю 26 липня в смт. Воловець

23.07.2009, 14:38

Закарпатський театральний сезон закрили майже по-шекспірівськи

12 липня Облмуздрамтеатр святкував закриття 63-го театрального сезону.

18.07.2009, 09:22

"Молодіжний акцент" - 2009

Закарпатців запрошують на виставку

17.07.2009, 16:44

Фестивалі та атракції на Закарпатті

на другу половину липня

13.07.2009, 18:47

Як в Ужгороді байкери фестивалили

Майже чотириста веселих здорованів у шкірянках із восьми країн світу приїхали сюди на триденний Міжнародний байкерський фестиваль. Про це детальніше

13.07.2009, 17:06

"MUSIC BIKE UKRAINE 2009"

Програма фестивалю

11.07.2009, 11:13

Шановні юні митці - учасники VI Міжнародного фестивалю "Рекітське сузір’я"!

У пору щедрого розквіту карпатського літа на Срібній землі проходять ваші незабутні творчі зустрічі.

10.07.2009, 13:10

VІ Міжнародний фестиваль "Рекітське сузір’я – 2009"

Майже 150 юних митців приїдуть на цей фкстиваль

09.07.2009, 15:11

Етнофестиваль <<Підкамінь - 2009>>

24-26 липня 2009 року у селищі міського типу Підкамінь Бродівського району

08.07.2009, 16:55

“Ми - не стадо!”,Або для чого молоді величезна кількість нових субкультур

Психологи твердять, що молодим властиві такі вікові риси, як дух максималізму та навіженості, і це абсолютно нормально, адже цей період у житті відносно вільний від суспільних і сімейних обов’язків, тож можна сповна використовувати його для пригод і втілення бунтівних ідей. Усі ці складові сприяють зародженню молодіжних субкультур

08.07.2009, 08:53

Закарпатський український облмуздрамтеатр запрошує на закриття 63-го сезону

12 липня

07.07.2009, 16:10

Закриття 63-го театрального сезону

Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр запрошує 12 липня 2009 р. на закриття 63-го театрального сезону – прем’єра вистави "ДЖУЛЬЄТТА І РОМЕО (Проста історія)" – М.Ладо.

07.07.2009, 11:13

Трембіти знову кличуть на Синевир

6 липня відбулося засідання оргкомітету з підготовки та проведення обласного фольклорного фестивалю "На Синевир трембіти кличуть". Обговорено також питання проведення у його рамках благодійної акції "Кожній дитині – родину".

06.07.2009, 18:23

Сергій ГЛУЩУК: "Не любов до краси врятує світ, а любов до рідної природи врятує життя"

Квітково-фруктовий світ з 12 червня заполонив приміщення ПроКредит Банку на вул.Швабській, 67а в Ужгороді. "Квітуча краса" знаного художника Сергія Глущука там цвістиме протягом літа.

06.07.2009, 18:18

В Ужгороді відбулася художня виставка творчого подружжя Бровді з Мукачева

Нещодавно в Ужгородському художньому музеї ім. Бокшая, відбулася сумісна виставка члена Національної спілки художників України, лауреата премії Ерделі і Бокшая - Лариси Олександрівни Бровді і народного художника України Івана Васильовича Бровді.

06.07.2009, 16:04

MUSIC BIKE UKRAINE

Завтра, 7 липня у прес-центрі газети "НЕДІЛЯ" пройде прес-конференція організаторів фестивалю

06.07.2009, 14:23

Із щоденника Сергія ФЕДАКИ…

В Ужгороді виступав харківський поет Сергій Жадан. Це треба бачити і чути. Півтори години шоу промайнули непомітно...

05.07.2009, 12:31

Відбудеться онлайн-чат із Андрієм Любкою

на порталі "Буквоїд"

04.07.2009, 17:47

Народна артистка України Лариса Білак: "Театр — це основа мого життя, мої сльози, моя радість, мій сум, це мої злети і падіння, мої тривоги, моє неспання..."

Вона здатна блискавично перевтілюватися, сповнена щирості й позитивної енергії, неймовірно вродлива, має індивідуальну харизму, вона — акторка, але в житті залишається сама собою, себто чарівною і неповторною жінкою..., себто Ларисою Білак.

04.07.2009, 14:32

Останні новини