Презентації "ТЕРОРИЗМу" Андрія Любки – в Одесі й Тернополі
Найближчими дням відбудуться презнтації поетьичноїзбірки „Тероризм” молодого закарпатського поета Андрія Любки в Одесі й Тернополі.
Найближчими дням відбудуться презнтації поетьичноїзбірки „Тероризм” молодого закарпатського поета Андрія Любки в Одесі й Тернополі.
На початку травня в Ужгороді — чемпіонат України та міжнародні змагання зі спортивного танцю
Також на відвідувачів чекає "Кімната тортур" та дегустаційна зала кращих закарпатських вин у старовинних підвалах Ужгородського замку
9 квітня о 13.00 в будинку дитячої творчості м.Іршава
Закарпатські письменники Михайло Рошко і Андрій Любка презентують у Франківську "закарпатський феномен" сучасної української літератури.
Де можна добре відпочити
санаторій "Малятко" та ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" подарує дітям свято
Минулої п’ят- ниці Ужгород відвідала Ірина Білик. Минули вже чотири роки від її останнього концерту в Закарпатті. Проте, як пожартувала сама співачка зі сцени, в Ужгороді з тих пір нічого не змінилося.
Метою конкурсу є відбір для затвердження обласною радою гімну Закарпаття, який відображає історію краю, духовні устремління закарпатців, їх прагнення жити в незалежній Українській державі та має високу мистецьку форму.
Щороку в березні країна називає лауреатів Національної премії імені Т.Г. Шевченка. Нею ось уже майже півстоліття відзначають видатних митців за високоідейні й високохудожні твори та роботи в галузі літератури, образотворчого мистецтва, музики, театрального мистецтва та кінематографії.
Почесні звання присвоєно і закарпатцям
В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція керівників та педагогів Народного художнього колективу "Студія сучасного танцю "Бліц".
Заходи відбуваються у рамках відзначення Міжнародного дня театру
27 березня 2009 року Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр запрошує на святкування Міжнародного дня театру
1 квітня Закарпатська ліга КВН спільно з Корпорацією свят “НЕ ПОНЯЛ” обіцяють жартувати по-закарпатськи
25 березня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція керівників та педагогів Народного художнього колективу "Студія сучасного танцю "Бліц".
Новий оригінальний проект "Пісні гнаних та голодних" розпочало закарпатське радіо "Тиса-FM”. Ініціатори-- Історико-реконструкційне товариство "Ликицарські гукани", розповів один із засновників товариства Володимир Гуцул.
Закарпатський поет Андрій Любка наприкінці останнього тижня березня презентує свою нову поетичну книгу – "ТЕРОРИЗМ" у Києві.
В ужгородському прес-клубі відбулася презентація проекту "Закарпатська ГУМОРИНА", на якому журналістам проанонсували програму Першоквітневого шоу та Ночі дурнів.
Туристично-інформаційний центр Закарпаття, кафедра туризму УжНУ, РА „Шарк” та газета „РІО” оголошують про початок нової акції „7 чудесних туристичних маршрутів Закарпаття”