Захист дипломних робіт студентів Закарпатської академії мистецтв відбувся в Ужгороді
Публічний захист дипломних робіт рівня «Магістр» студентів Закарпатської академії мистецтв відбувся в Ужгороді.
Публічний захист дипломних робіт рівня «Магістр» студентів Закарпатської академії мистецтв відбувся в Ужгороді.
Унікальні роботи, вивезені з-під обстрілів в Харкові, презентували в Ужгороді.
Вчергове повернулися із призовими місцями. Мова про творчих дітей Мукачівського району. Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості здобули нагороди у Міжнародному конкурсі мистецтв.
Війна… Навіть це страшне слово не взмозі забрати у людини здатність любити, це почуття підносить людину, кличе її на подвиги, творить історію.
Улюбленці публіки і відомі актори у класичній комедії «Ревізор» зможуть підняти настрій глядачеві у цей нелегкий час. Адже класика можливо не завжди в моді, але завжди доречна.
Спільну виставку Закарпатської академії мистецтв і Харківської державної академії дизайну та мистецтв відкрили сьогодні в Ужгороді, - інформує Ужгородська міська рада.
У суботу, 11 лютого, о 18.00 Закарпатський муздрамтеатр покаже оновлену ексцентричну комедію «№13».
Діти з Києва, Нововолинська, Луцька, Ірпеня, Ужгорода, Ковеля, Нижнього Бистрого, Хуста та з багатьох інших населених пунктів України взяли участь у сеансі арттерапії, який провели онлайн фахівці проєкту Mental Help мережі Глобального договору ООН, учасником якого є й Група компаній Tolk.
Хуст і Хустщина почасти із несподіваних ракурсів зображені на світлинах місцевих художників Олександра Рокосовика та Володимира Татарського. Однойменна фотовиставка триває в Ужгородському замку. Мистецький захід відбувається в межах світлино-краєзнавчого проєкту «Моя мала Батьківщина».
Виставку ескізів сценографії та костюмів до постановки опери Миколи Лисенка «Тарас Бульба» відкрили у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.
Персональну виставку з нагоди 92 дня народження представив сьогодні в галереї «Ужгород» народний художник України, академік Національної академії мистецтв, почесний громадянин Ужгорода Володимир Микита. На відкриття завітали представники влади, митці, діячі культури, поціновувачі таланту знаного художника.
Днями виповнилося б 90 років Василю Степанович Попу, критику, науковцю, колишньому очільнику Закарпатської обласної організації Спілки письменників України, завідувачу кафедри історії української літератури УжДУ, депутату Ужгородської міськради кількох скликань, громадсько-культурному діячу.
Ужгородська співачка Беатріс Бучок, яка наразі навчається в Ужгородському музичному коледжу ім.Д.Задора, записала чергову пісню — “У невагомості”. Одразу на пісню було відзняте й відео.
Вперше музеєм розроблено логотип установи, на якому зображено стилізовану будівлю палацу та мури Ужгородського замку. Це ще не є фінальною версією логотипу краєзнавчого музею, в установі працюють над його вдосконаленням.
Натяжні пружини, трубофон, пластикова каністра, залізна бочка, флекс, повітряний компресор та автомобільне колесо – такі ось зовсім нетипові для музики пристрої формували звукову тканину під час перформансу в Ужгородському скансені.
1 лютого о 18:30 у великій залі філармонії відбудеться вечір пам’яті високопрофесійної педагогині Людмили Шапран.
Оновлену драму-сповідь «Жменяки» за однойменним романом Михайла Томчанія, покаже Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв.
Рік історичного кіно стартував у Закарпатському краєзнавчому музеї 27 січня. Розпочали із перегляду стрічки "Крути 1918", режисера Олексія Шапарєва. Про це Суспільному розповіла виконувачка обов'язків директора Закарпатського краєзнавчого музею Ольга Шумовська. За її словами, кінопоказ історичного кіно орієнтований на старшокласників.
На цих портретах зображені жінки та дівчата, які проживають в ужгородському шелтері «Я допоможу», що з початку війни прийняв сотні переселенців.