22 травня в Ужгороді покажуть хореографічне шоу за мотивами фільму «Мавка. Лісова пісня»

22 травня в Ужгороді покажуть хореографічне шоу за мотивами фільму «Мавка. Лісова пісня»
Глядачі з понад 20 міст України побачать ліцензійне хореографічне шоу за мотивами анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» (Animagrad, FILM.UA Group). А восени «Мавка.Шоу» вирушить на гастролі країнами Європи.

 

2 березня на українські екрани з приголомшливим успіхом увірвався мультфільм «Мавка. Лісова пісня». За п’ять вікендів він став найкасовішим українським фільмом та найкасовішим анімаційним проєктом за всю історію українського кінопрокату часів Незалежності. За цей час бокс-офіс склав 116 534 116 грн, а права на показ мультфільму продані у понад 80 країн. І тепер історія Мавки продовжиться в хореографічному шоу, створеному за мотивами анімаційного фільму.

«Мавка» стала феноменом і на українському медійному ринку. З мультфільму виріс Всесвіт Мавки — мультиплатформний бренд і кросмедійний проєкт, який активно розвивався вже тоді, коли ще тривала робота над стрічкою. Він змінив історію українського ринку ліцензування: вперше відомі локальні й міжнародні бренди звернулися до фільму, який ще не вийшов у прокат. Було створено десятки ліцензійних товарів – харчові продукти, одяг, книжки, друкована продукція, ювелірні прикраси, іграшки, канцелярія, дитячі товари тощо. 

А з 12 травня герої Всесвіту Мавки з'являться і на театральній сцені — у першій та єдиній офіційній хореографічній виставі «Мавка.Шоу» від Stage Show Company.  

«З самого початку роботи над проєктом "Мавка. Лісова Пісня" ми мали стратегічні плани щодо монетизації цього потужного ІP, адже розуміли потенціал бренду, який до того ж є суто українським. Це поширена світова практика – коли герої популярного фільму продовжують життя поза межами кінострічки. Ще до прем'єри була розпочата робота з ліцензування, а зараз успіх мультфільму дав цьому процесу нову енергію. Дуже важливим проявом Всесвіту Мавки є “Мавка.Шоу”. Ми пишаємось тим, що втіленням цього проєкту займається StageShow Company», – коментує СЕО FILM.UA (http://film.ua/) Group Group Вікторія Ярмощук.

StageShow Company входить до складу FILM.UA Group з 2019 року. Компанія добре відома глядачам завдяки шоу «Вартові Мрій», «Winterra» та «Кібер Санта». Видовищні вистави, які поєднували інноваційні технології, захопливі сюжети та акробатичні трюки, мали великий успіх у глядачів і вщент заповнені зали.

У новому дійстві організатори готують багато сюрпризів. Перш за все, гості шоу зустрінуть улюблених героїв анімаційного фільму в нових образах. Серед них, окрім головних героїв – Мавки, Лукаша та Килини, є й улюбленець малечі Жабокиць Квусь. Саундтреки, які вже полюбилися глядачам мультфільму Мавка, стануть основою видовищних хореографічних номерів. А головний тік-ток тренд - пісня "Мова вітру" здійме Мавку і Лукаша у повітряний танок. 

«Мавка.Шоу» підтримали представники великого українського бізнесу. Так, його партнерами стали компанії Нова пошта та Mastercard, завдяки яким виставу зможуть побачити глядачі з майже усіх куточків країни в межах великого гастрольного туру. 

«Ми впевнені, що «Мавка.Шоу» – це унікальна можливість провести час всією сім'єю, адже все, що відбувається на сцені, не залишить байдужими ні дітей, ні підлітків, ні батьків, – розповідає CEO StageShow Company Наталія Гончар. – Ми робимо справді унікальний продукт – шоу з яскравими декораціями та цікавими сценічними рішеннями, яке можна буде показати на будь-якій сцені нашої країни та поза її межами». 

Для того, щоб шоу можна було показати на кожній сцені країни, організатори розробили спеціальну мобільну декорацію, яка може бути встановлена у будь-якій концертній залі, на сценах різних розмірів та навіть на відкритих локаціях. Це рішення допоможе шоу подорожувати з міста до міста у щільному графіку, зберігаючи при цьому використання візуальних спецефектів, які будуть однаково ефектно виглядати у всіх локаціях. 

Творці шоу обіцяють поєднання видовищних циркових та інтерактивних номерів, українських костюмів та надсучасних декорацій, яких ще не бачили ані українські, ані європейські глядачі.

Розклад показів «Мавка.Шоу» та квитки можна знайти за посиланням: https://fca.ua/majbutni-podiyi/?_sft_post_tag=mavka-shou

 

 

03 травня 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів