Rock-H переспівав відому закарпатську пісню, а у кліпі показали проблему вирубки лісу (ВІДЕО)
Рокаш випустив новий кліп на пісню "Верховино, мати моя".
Рокаш випустив новий кліп на пісню "Верховино, мати моя".
Відома закарпатська дитяча письменниця Галина Малик стала номінанткою від України на найпрестижнішу відзнаку дитячої літератури — Міжнародну премію імені Ганса Крістіана Андерсена.
Працездатності героїні цього сюжету може позаздрити будь-який митець. Бо за кожен стиль чи техніку, що вона береться виходить успішний результат.
Минулих вихідних відбувся благодійний майстер-клас із танців від бліцівки Каріни Пфайфер. Цими вихідними спробувати себе у сучасних танцях можна буде під керівництвом хореографа Нікіти Мойси.
Кожного року українська мова активно розширює поле свого функціонування. Все більше представників молодших поколінь відчувають причетність до рідної мови та культури, все більше яскравих культурних проєктів, зокрема фільмів і книжок, завойовують серця шанувальників. І сьогодні українська мова і культура – це креативна, динамічна субстанція, яка активно розвивається.
60 фотокартин дерев’яних церков сьогодні представили на виставці у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в Ужгороді.
Фотовиставку в рамках проєкту «Дерев’яні церкви – приховані скарби спільного туристичного регіону Карпат» презентували сьогодні в Закарпатському обласному краєзнавчому музеї. Кілька десятків фотографій, виконаних десятьма фотомайстрами з Польщі та України, презентували широкому загалу.
Анонсувала культурно-романтичний захід кондитерська-студія "Фіолєтово". 14 лютого вона відкриє свої двері для відвідувачів, аби занурити їх у солодку атмосферу кохання.
«Вірус не здатен подолати мистецтво» – сказав голова Закарпатської організації Національної спілки художників України Борис Кузьма під час відкриття нової виставки відомого закарпатського художника Сергія Біби в приміщенні Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді.
Про Тараса Шевченка написано десятки художніх творів – романів, повістей, драм, поем, а от героєм фантастичного твору для школярів він, схоже, стає вперше. У серії «Машина часу» харківського видавницта «Фоліо» ужгородський письменник Олександр Гаврош видав повість «Врятувати Тараса Шевченка».
Щороку команда Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості» визначає кращі підприємства, компанії, заклади, які завдяки своїй плідній праці та професіоналізму зробили значний внесок у розвиток України. Це єдина в країні неупереджена, комплексна, об’єктивна і прозора система, що визначає лідерів, які досягли успіху в своїй галузі за звітний період серед усіх установ незалежно від форм власності.
Нова сцена, звукове та світлове обладнання – у рамках урядової програми Угорщини під назвою «Караван культури Закарпаття» відбудеться оновлення всього сценічного устаткування Закарпатського обласного музично-драматичного театру. Такі масштабні оновлювальні роботи в цьому закладі культури виконають уперше за 35 років його діяльності, повідомили сьогодні під час пресконференції ініціатори втілення проєкту.
Палац культури і мистецтв запрошує послухати «Історію кохання».
Щороку в Україні з ініціативи Жіночого товариства імені Ольги Басараб та Олени Теліги та Організації українських націоналістів проводиться Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича. Головною метою конкурсу є утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів.
12 лютого 2021 року о 18.30 напередодні свята краси та кохання заслужений артист України Олександр Садварій запрошує на емоційну й романтичну концертну програму «ДЛЯ ТЕБЕ».
29 січня у гостях проєкту Національної спілки письменників України та Національного музею літератури «Майстри слова» була українська поетеса, прозаїкиня, перекладачка, авторка п’яти поетичних книг, збірки оповідань і трьох романів Оксана Луцишина. Її роман «Іван і Феба» нині номінується на Національну премію імені Тараса Шевченка, увійшовши до короткого списку претендентів. Письменниця мешкає у Сполучених Штатах Америки (місто Остін), викладає українську мову та літературу в Техаському університеті.
В Ужгородському замку, під час археологічних розкопок, в середньовічній церкві знайшли два унікальних артефакти – каблучку та найдавнішу монету.
На честь Імре Ревеса (справжнє прізвище — Чебраї) у галереї міста Виноградів відкрилася виставка робіт членів Товариства угорських митців Закарпаття ім. Імре Ревеса. Життєвий шлях відомого живописця розпочався у місті Виноградів, тут він виріс, а після навчання та життя у Відні, Будапешті, Парижі, вже у літньому віці, повернувся сюди, де його і поховали.