Закарпатський коньяк та вино подорожчають на Новий рік
При чому майже на 10 гривень
При чому майже на 10 гривень
Голова обласної податкової пообіцяв не чіпати підприємців
Незважаючи на не зовсім оптимістичні звістки, що надходять зі світових фінансових ринків, можливості для розвитку воєї справи є. "Наш банк -- OTP Bank -- у м.Ужгород продовжує кредитувати, а наші клієнти продовжують розвивати свій бізнес. І вони абсолютно праві – зараз економіка України знаходиться на етапі посткризового відновлення, а цей етап, як відомо, є найсприятливішим для старту нових і розширення поточних проектів,--каже Сергій Федина, керуючий Відділенням "Корятовича" OTP Bank у м.Ужгород. -- Умови, що склалися на сьогоднішній день, цікаві тим, що наразі відновлюється ділова активність, зростає попит на товари та послуги, а це, у свою чергу, відкриває нові перспективи для бізнесу".
А ще в обласному центрі забувають вказати дату виготовлення цукерок
Ціни на вино зростати не будуть
Але на Народній незадоволені роботою районів
Найкраще в області будують авто та виробляють хімію
Упродовж січня-жовтня поточного року працівники контрольно-ревізійного управління в Закарпатській області домоглися усунення фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 22 мільйони 396 тисяч гривень.
За 10 місяців цього року 17 виробників вина та пива сплатили 26млн.грн. акцизного податку, при цьому 4 платники – винороби сплатили 25,2млн.грн. акцизного податку (що становить 96% від загальної суми). Порівняно з минулим роком надходження акцизного податку від вина та пива зросли на 5,6млн. грн. (або на 27%).
Здебільшого проводять реконструкції
Про обов’язок нагадали податківці, виявивши під час планової документальної перевірки ще ряд порушень у діяльності підприємця.
у березні 2011 року кількість планових перевірок юридичних осіб зменшено на 32,1% порівняно з відповідним періодом минулого року
За 10 місяців мобілізовано понад 1,4 млрд. грн. податків та зборів, що на 11,3% більше минулорічного періоду.
Згідно з Податковим кодексом України платники податку на додану вартість – продавці, у яких сума податку на додану вартість в одній податковій накладній становить понад 10 тисяч гривень, зобов’язані з 1 січня 2012 року включати такі накладні до Єдиного реєстру податкових накладних.
Від початку року на об’єктах контролю в Закарпатській області завдяки заходам працівників обласного КРУ усунуто фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 20 млн. 375 тис. грн.
За січень-вересень цього року до місцевих бюджетів надійшло 589,5млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 14% більше, ніж за відповідний період минулого року. При цьому, частка податку на доходи фізичних осіб у наповненні місцевих бюджетів області складає майже 79%.
Державна податкова адміністрація у Закарпатській області нагадує, що 19 жовтня 2011 року, у середу
У серпні 2011р. на підприємствах, в установах та організаціях щомісячного обліку було зайнято 191,8 тис. штатних працівників, середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника склала – 2100 грн., що на 3,8% менше ніж у липні та на 13,3% більше ніж у серпні 2010р
Майже дві третини з цього область отримає з Державного бюджету
У вівторок у малому залі Закарпатської ОДА презентували проект Державного бюджету України на 2012 рік та основні показники бюджету Закарпатської області.
Податківці розказують про те, чи всі платники скористалися правом, закладеним для них у Податковому кодексі, і чому цього не роблять
Державна екологічна інспекція в Закарпатській області інформує
Замість гарних рівненьких наділів зі спілим урожаєм та налитих садів-виноградників будь-якого гостя нині на Закарпатті частенько зустрічають пейзажі порослих бур’янами пустирів. Земля, на якій сам Бог велів працювати і збирати багаті врожаї, стоїть пусткою. Її здебільшого нікому обробляти або нічим. На жаль, це сумні реалії замкнутого кола – чинного законодавства, браку інвестицій, але найбільше – невміння усвідомити власного зиску з землі. А дарма, бо поодинокі приклади господарювання в краї доводять: було би бажання, а вигода завжди прийде…
Фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування підприємств щомісячного обліку області за січень–липень 2011р. склав 58,6 млн.грн. прибутків
Євро скотився до мінімуму восьми місяців проти долара в понеділок, 3 жовтня, після того, як уряд Греції заявив, що країні не вдасться досягти цільових показників дефіциту, обіцяних владою кілька місяців тому в обмін на фінансову допомогу.