Курси валют у банках Закарпаття сьогодні, 28 серпня
Долар, євро та російський рубль подорожчали. Про це Uzhgorod.net.ua повідомили в прес-службі НБУ.
Долар, євро та російський рубль подорожчали. Про це Uzhgorod.net.ua повідомили в прес-службі НБУ.
Прокуратурою Закарпатської області до Вищого господарського суду України подано касаційну скаргу в інтересах держави в особі Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної служби геології та надр України, Міністерства промислової політики України в особі ЗАТ «Державна акціонерна компанія України «Українські поліметали».
Долар, євро та російський рубль подорожчали. Про це Uzhgorod.net.ua повідомили в прес-службі НБУ.
До уваги представників ЗМІ! 27 серпня 2014 року начальник Ужгородської ОДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області Тарас Триндяк проведе прес-конференцію на тему: «Підсумки роботи Ужгородської ОДПІ за 7 місяців 2014 року, новації податкового законодавства та зміни, які передбачає концепція реформування податкової системи».
Долар, євро та російський рубль подорожчали. Про це Uzhgorod.net.ua повідомили в прес-службі НБУ.
Продажем активів Петра Порошенка займеться інвестиційна компанія Rothschild, власниками якої є однойменна династія банкірів Про це програмі “Схеми” повідомив виконавчий директор та співголова Rothschild & Cie Джованні Сальветті.
Долар США і євро, а також російський рубль знову стали дорожчими. Про це Uzhgorod.net.ua повідомили в прес-службі НБУ.
Уряд хоче повернути в законодавче поле гральний бізнес. Для цього Міністерство фінансів підготувало три законопроекти: «Про діяльність казино в Україні», «Про букмекерську діяльність», «Про лотереї».
Долар, євро та російський рубль подорожчали. Про це Uzhgorod.net.ua повідомили в прес-службі НБУ.
Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу йшлося на селекторній нараді під керівництвом першого заступника голови Закарпатської ОДА Андрія Сербайла з представниками департаменту соціального захисту населення, прокуратури, ГУ Міндоходів у Закарпатській області, ГУ Пенсійного фонду України у Закарпатській області, керівниками РДА та МВК.
У зв’язку із святкуванням 24 серпня Дня незалежності України, Центри обслуговування платників у Закарпатській області змінюють графік роботи.
За скільки" можна буде придбати та продати долар та євро?
У четвер, 21 серпня, голова Закарпатської облдержадміністрації Валерій Лунченко провів нараду з керівниками РДА, структурних підрозділів, підрозділів центральних органів виконавчої влади в області. У нараді взяли участь перший заступник голови ОДА Андрій Сербайло, заступник голови ОДА Михайло Рівіс, керівники силових структур регіону.
Національний банк України не підтверджуватиме заявку банку в системі підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку в разі виявлення фактів, які можуть свідчити про спробу банку здійснити маніпулювання на грошово-кредитному ринку під час купівлі-продажу іноземної валюти.
Оборот роздрібної торгівлі, що включає роздрібний товарооборот підприємств, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі, розрахункові дані щодо обсягів продажу товарів на ринках і фізичними особами-підприємцями за січень–липень 2014р. становив 10744,5 млн.грн., що на 3,4% більше від обсягу січня–липня 2013 року.