Визначено п’ятірку найсумлінніших платників податків Мукачівщини
В Мукачівській ОДПІ відбулося чергове засідання Громадської бізнес-ради. Цього разу учасники засідання, перш за все, визначали п’ятірку найсумлінніших платників податків за 2005 рік.
В Мукачівській ОДПІ відбулося чергове засідання Громадської бізнес-ради. Цього разу учасники засідання, перш за все, визначали п’ятірку найсумлінніших платників податків за 2005 рік.
в Ужгороді на прес-конференції голова ДПА в Закарпатській області Т.Шаповалова та начальник регіонального відділу боротьби з корупцією в ОДПС А.Кацай поінформували журналістів про заходи щодо подолання проявів корупції у органах державної податкової служби в регіоні.
Однак їхні власники чомусь забувають платити податки
На Закарпатті збільшать об`єм площ інтенсивних яблучних садів
Закарпатці думають про енергоносії
Експертно-аналітичний центр "Соціум" (Київ), що займається вивченням найважливіших напрямків та проблем розвитку українського суспільства оприлюднила черговий рейтинг розвитку регіонів України, який висвітлює їх динаміку у січні–листопаді 2005 року. Фокус досліджень Центру зосереджений на соціально-економічній, гуманітарній сферах, зовнішній політиці України.
Не секрет, що сьогоднішня міська влада з самого початку своєї роботи намагалася проводити відкриту і прозору економічну та соціальну політику.
Гаваші не "ревізуватиме", бо він "в курсі", або чи буде на Закарпатті своя "Еліта-центр"?
Два міста Закарпаття — Ужгород і Чоп — на початку 2005 року в числі інших тридцяти міст України були відібрані на конкурсній основі до участі у проекті "Реформа місцевих бюджетів в Україні".
Порівняно з відповідним періодом 2005 року це більше майже на 10 млн. грн. або на 9,7 відсотка.
Ющенко добрався до лісу, щоб забрати в лісника бензопилу
Державна енергогенеруюча компанія "Укргідроенерго" заявляє, що енергопостачальна компанія "Закарпаттяобленерго" зволікає процес передачі приналежних їй цілісних майнових комплексів Тереблеріцької, Ужгородської й Оноківської гідроелектростанцій.
Міноборони, міносвіти та мінагрополітики взялись за сокири і бензопили
У Іршавській районній державній адміністрації проведено розширену нараду з керівниками економічних та фінансових служб району з підведення підсумків роботи за 2005 рік та заходів по виконанню доходів бюджетів всіх рівнів в поточному році.
З 1 січня 2004 року набрав чинності Закон України “Про податок з доходів фізичних осіб".
22 лютого в Ужгородському прес-клубі реформ відбулося засідання на тему: „Покращення управління міськими бюджетами”, організоване проектом „Реформа місцевих бюджетів в Україні” за сприяння Українського освітнього центру реформ.
Закарпатська організація Спілки молодих соціалістів та Європейська молодіжна ліга організували семінар "Підприємницька діяльність" для студентів Закарпатського державного університету.
22 лютого в Ужгородському прес-клубі реформ відбулося засідання на тему: „Покращення управління міськими бюджетами”, організоване проектом „Реформа місцевих бюджетів в Україні” за сприяння Українського освітнього центру реформ.
Дозвільний офіс покликаний спростити процедуру реєстрації підприємства тощо
1 мільярд гривень на підтримку сільського господарства вимагає СПУ