На Закарпатті вирує стихія: лісівники долучилися до рятувальних робіт
У зв'язку з паводками в п'яти районах Закарпатської області склалася критична ситуація.
У зв'язку з паводками в п'яти районах Закарпатської області склалася критична ситуація.
11-12 лютого вже увосьме в Ужгороді пройде кулінарний фестиваль «Ужгородська палачінта».
Як пояснюють місцеві мешканці, поруч тече річка Визниця, а під клиновецьким мостом стався затор льоду, тому вода пішла дорогою по вулиці Фрідяшівській..
Кримінальна поліція Мукачева оперативно затримала трьох чоловіків, які обікрали будинок. Речові докази вилучено, після проведення слідчих дій крадене буде повернуто власнику.
У майбутньому Кубок Закарпаття із регбі на снігу планують зробити міжнародним, а також запрошувати у наш край якомога більше сильних команд із України.
Обираємо сімейного лікаря: 10 фактів про реформу первинної ланки медицини
На вулиці ще й не світало, а поліцейські Закарпаття вже у бойовій готовності.
У зв’язку з відлигою на річці Уж утворився сильний та масштабний льодохід. Уламки криги значної товщини та ваги пошкодили частину опори на пішохідному мості Ужгорода.
Фахівці служби контролю за виробництвом ПАТ «Закарпатгаз» ліквідовують витік природного газу на вул. Собранецькій, 29, в Ужгороді.
Москаль: «Для підривних робіт і звільнення річок від льодяних заторів будуть задіяні додаткові піротехнічні сили із сусідніх областей, а також 128-ма гірсько-піхотна бригада»
На річці Уж у межах Ужгорода почався льодохід.
У реанімації, не приходячи до тями, померла дівчина із Закарпаття, в яку на відомому курорті врізалась лижниця
Квадроцикл та мотоцикли з Італії, вартістю понад 360 тис. грн, залишились на Закарпатській митниці
Співробітники кримінальної поліції Берегівського відділу розкрили крадіжку з приватного будинку в райцентрі
У с.Бронька Іршавського району (Закарпаття) через льодовий затор вийшла з берегів р.Красна й підтопила кілька житлових будинків. Дві збудовані з саману хати не витримали водного напору й обвалилися.
1 лютого біля ферми в с.Березово Хустського району знайшли тіло чоловіка, якого збив автомобіль. Водій втік з місця пригоди. 21-річного винуватця смертельного ДТП розшукала поліція. Розпочато кримінальне провадження
Станом на 11:00 п’ятниці, 3 лютого, найбільша напружена ситуація з льодоходом склалася в долині Білої Тиси (Рахівський район).
Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 9 год. 03 лютого 2017 р.
02.02.2017 о 14:50 надійшла заява про пожежу, яка виникла 31.01.2017 в житловій квартирі, за адресою: м. Ужгород, вул. Сечені.
Відділ боротьби зі злочинами пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП в Закарпатській області викрили факт звідництва в Ужгороді