Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків

Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
Про це повідомив Мирослав Білецький.

 

"Сьогодні з неволі вдалося повернути двох наших краян, бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі.

Нарешті рідні дочекалися такої довгоочікуваної новини!

Вітаємо на рідній землі, наші Герої! Бажаємо якнайшвидшого відновлення!

Дякуємо Президенту України, його команді, партнерам і всім, хто допомагає визволяти з ворожого полону наших людей!", - написав керівник ОВА.

 

26 червня 2026р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів