Нового громадянина України закарпатка народила у вагоні
Пологи відбулись у потязі "Львів -Рівне".
Пологи відбулись у потязі "Львів -Рівне".
У Мукачеві забрали авто порушника.
Під такою назвою відбудеться виставка робіт Катерини Галло.
Черговий факт звідництва задокументували працівники відділу протидії торгівлею людьми закарпатської поліції.
У Берегівському районі двоє молодих африканців намагались дістатись до українсько-угорського кордону, але були затримані прикордонниками.
Сюжет про це сьогодні транслювали на телеканалі 1+1.
Вчора близько 21:00 патрулюючи в Ужгороді, патрульні поліцейські отримали інформацію про те, що на вул. Харківській помічений невідомий, який перекидав через огорожу біля котельні металеві конструкції.
На мості Масарика зіштовхнулись Dacia Logan та Сhevrolet Аveo, внаслідок чого по обидва боки мосту утворились затори.
Двері пожежних частин по всьому Закарпаттю завжди відчинені для дітлахів, що хочуть детальніше ознайомитися з роботою рятувальників. Пізнавальні екскурсії до підрозділів оперативно-рятувальної служби стали вже доброю традицією. 14 червня такий захід відбувся в Берегові на території ДПРЧ-12. Місцеві вогнеборці приймали у себе в гостях учнів загальноосвітньої школи с. Оросієво.
Вчора вдень до ужгородських патрульних звернулись продавці та керівництво одного з мережевих магазинів з проханням допомогти їм встановити та знайти крадія, який постійно цупить елітні товари з їх магазину.
Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева у Фейсбуці.
У селі Лази Тячівського району невідомий зловмисник знайшов ключ від дверей, які сховала господиня, і проник у хату. Поживою крадія стали гроші в сумі 7200 гривень і золото.
У селі Невицьке, що за 12 км від Ужгорода, різко зросла кількість крадіжок із будинків. Люди скаржаться, що жодне з пограбувань досі не розкрито.
Сьогодні, близько першої ночі, до рятувальників надійшло повідомлення про ДТП у м. Рахів, на вул. Миру.
У Закарпатській області невідомі скоїли напад на дільничного інспектора відділу прикордонної служби Богдан Мукачівського загону.
9 червня, поблизу с.Кольчино Мукачівського району сталася ДТП. Зіткнулися автомобіль марки «Хонда» на дніпровських номерах і ВАЗ 2172 закарпатської реєстрації. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинули двоє людей.
Увага! 15 та 16 червня 2016 року у пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке», тимчасово буде припинено оформлення та пропуск вантажних автомобілів.
Дорожньо-транспортна пригода сталася на Хустщині.
В Закарпатській області співробітники прикордонного відомства виявили двох нелегалів. Про появу в прикордонні невідомих осіб, дільничного інспектора прикордонної служби відділу "Горонглаб", Мукачівського загону, повідомили представники громадського формування.
Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор Бедь обговорив із народним художником України Анатолієм Гайдамакою концепцію музейного комплексу «Королівське Євангеліє»