Закарпатська блондинка з ВІА ГРИ знову знялася майже ню
В мережі з’явились пікантні фото відомої співачки із Закарпаття Еріки Герцег.
В мережі з’явились пікантні фото відомої співачки із Закарпаття Еріки Герцег.
На Донбасі загинув ще один закарпатець. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Роман Бочкала.
Про це у своєму щодобовому звіті повідомили на сторінці Патрульних у Фейсбуці.
Цього разу горів житловий будинок неподалік Берегова.
Із початком літніх шкільних канікул значно зростають ризики, пов’язані з дитячим відпочинком на воді. Адже, маючи багато вільного часу, молодь ледь не щодня поспішає до річки. І нерідко подібне дозвілля завершується трагічно. Зокрема, такий випадок трапився 1 червня в Ужгороді.
На транспортному мості в Ужгороді - аварія за участі трьох машин.
Лісівники спростовують інформацію про "ліву" деревину, затриману сьогодні в Ужгородському районі
Прокуратурою Закарпатської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, щодо службовця загону з кадрів та соціальної політики виробничого структурного підрозділу Мукачівського загону воєнізованої охорони, затриманого при одержанні 8 тис грн неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Сьогодні, близько 14.00, на Проспекті Свободи, 63 поблизу залізничного вокзалу в Ужгороді зіткнулися автомобілі "Хюндай" і "Форд".
Сьогодні зранку, в залізничному пункті пропуску «Павлово» Чопського загону, під час перевірки потягу закордонного прямування сполученням «Ужгород (Україна) – Матевце (Словацька Республіка)», прикордонники виявили приховані тютюнові вироби.
Спільними діями прокуратури Закарпатської області та Мукачівського прикордонного загону у власність держави повернуто 33 га незаконного відчужених земель оборони вартістю понад 1 млн грн.
31 травня співробітники СБ України в Закарпатській області оголосили офіційне застереження місцевому мешканцю, який є членом угорської праворадикальної політичної партії Йоббік. Цей громадянин за посередництва лідерів Йоббік планував 3 червня 2016 року організувати в регіоні акцію “Повернення додому. Угорці на Верецькому перевалі”, приурочену черговій річниці підписання Тріанонського мирного договору 1920 року. На власній сторінці в одній із соціальних мереж цей місцевий мешканець також висловлював симпатію ідеї відновлення так званої «Великої Угорщини».
Черговою жертвою телефонних шахраїв стала 59-річна жителька с.ПилипецьМіжгірського району.
На Рахівщині водій на "румунському" "Фольксвагені" переламав під час наїзду ноги односельцю, що вибіг на дорогу
47-річний водій вантажівки перевозив деревину, бірки на яку не пройшли перевірки.
1 червня - міжнародний День захисту дітей
У 27-річного раніше судимого жителя Чопа поліцейські виявили та вилучили шприц із порошком, схожим на амфетамін. Вилучену речовину направлено на експертизу.
у зв'язку з ремонтними роботами
Повідомляємо що, бригадою дільниці водопровідної мережі, проводитимуться аварійно-ремонтні роботи по вулиці Івана Франка, в районі будинку №56.
Щорічно наприкінці червня у 14 країнах басейну річки Дунай під егідою Міжнародної комісії із захисту р. Дунай відзначається спільний пан-європейський захід – День Дунаю. В Україні, в басейні р.Тиса це свято традиційно проводиться під гаслом «Тиса - молодша сестра Дунаю».