Штормове попередження: лавинонебезпека
18-20 квітня на високогір’ї Закарпатської області оголошено стан лавинонебезпеки.
18-20 квітня на високогір’ї Закарпатської області оголошено стан лавинонебезпеки.
За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках Уж та Латориця підвищились рівні води на 5-29 см. На решті річок продовжувалось зниження рівнів води.
Голова Державного комітету України з державного матеріального резерву Михайло ПОЖИВАНОВ стверджує, що керівник Секретаріату Президента України Віктор БАЛОГА погрожував йому у разі, “якщо хоч один кілограм м’яса з Держрезерву потрапить на ринок”.
Якщо до України внести натовську проблематику, інші проблеми, це взагалі може поставити на грань існування самої державності... Офіційний виступ
Міськвідділ освіти наголошує, що відсутність запрошення зумовить проблеми із складанням тестів. Контактний номер телефону 3-32-22
На Закарпатті очікується нова хвиля візиту варварів та егоїстів
Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Міністерство освіти і науки вкрай стурбовані станом, що склався з попередженням травмування і загибелі дітей.
Нагадують рятувальники
Найчастіше пожежі стають наслідком коротких замкнень та несправних електромереж
Вантажний термінал "Ужгород-Вишнє Нємецьке" не встигають добудувати вчасно, про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної державної адміністрації
Угорці не пускають до себе українців із затемненими вікнами
В данной ситуации бунт народа в Закарпатье - неизбежен!!!
Цього разу чекають на підвищення рівнів води в річках
Вогонь пошкодив житловий будинок і автомобіль
10 квітня на вулиці Можайського горіло "Міцубісі Паджеро" 2007 року випуску.
За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках відмічається підвищення рівнів води на 5-50 см
Днями у Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області відбулась нарада, на якій обговорювали хід виконання заходів спільних дій на період весняного нересту 2008 року у краї.
прямі матеріальні збитки від них склали 2 тисячі гривень
10-12 квітня на високогір’ї Закарпатської області оголошено стан лавинонебезпеки.
У закарпатському місті Хусті 42-річний городянин Михайло О., керуючи вантажним мiкроавтобусом "Фольксваген", на вулиці Гвардiйськiй збив моторолер пiд керуванням 20-річного хустянина Владислава Х.