Ужгородські рятувальники ліквідували пожежу на пшеничному полі (ФОТО)
22 липня о 16:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на пшеничному полі, що знаходиться в с. Концово Ужгородського району.
22 липня о 16:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на пшеничному полі, що знаходиться в с. Концово Ужгородського району.
Результати роботи за І півріччя 2021 року обговорили в Закарпатській обласній прокуратурі на оперативній нараді. Окрім поточних показників, зупинилися і на визначенні шляхів підвищення ефективності подальшої діяльності та окреслили основні завдання на найближчий період. Участь у нараді взяли керівник обласної прокуратури та його заступники, прокурори апарату обласної прокуратури та керівники окружних прокуратур.
Жителі села Глибоке Ужгородського району 23 липня зібралися на мирну акцію, аби звернутися до Служби автомобільних доріг Закарпаття з проханням відремонтувати дороги в їхньому селі. Про це Суспільному розповів староста села Рудольф Буксар.
Ужгородською окружною прокуратурою в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 199 КК України проведено ряд санкціонованих обшуків на Ужгородщині.
22 липня, до поліції надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію до лікарні малолітньої дитини з травмами отриманими внаслідок наїзду автомобіля.
1 серпня українсько-словацькій КПП Велке Слеменце - Малі Селменці, де кордон можуть пересікати пішоходи та велосипедисти, знову відкривається.
На початку місяця в селі Вільхівка, що неподалік Іршави, трапився зухвалий злочин: посеред ночі двоє зловмисників в чорних масках увірвалися до будинку пенсіонерів. Невідомі зв’язали 63-річну жінку та 68-річного чоловіка пластиковими стяжками, наносили їм численні удари та, погрожуючи розправою, вимагали грошові кошти.
Упродовж минулої доби 22 липня:
Станом на ранок вівторка, 21 липня, до УжНУ вже подано 11144 електронних заяв від абітурієнтів. З цієї кількості 9688 заяв подано абітурієнтами, які поступають на основі повної загальної середньої освіти. Такі дані було оприлюднено на засіданні Приймальної комісії УжНУ. Загалом, на один факультет припадає 500-600 заяв – зазначив відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват.
Інформація про захворюваність на COVID-19 в Ужгороді на ранок 22 липня:
Карпати потопають у смітті. На річці Тиса величезні пластикові затори, а береги засипані тонами відходів. Ось вже кілька років, як ця проблема вийшла на міжнародний рівень.
Його створили аби показати найбільш яскраво виражені об’єкти екосистеми природи українських карпат, продемонструвати людям, які види тварин та рослин колись були у наших горах, або ж які наразі знаходяться на межі зникнення.
Вже третій рік поспіль у музеї відкриється виставка "Натхненні лялькою", яка приурочена до Дня Незалежності України.
Робоча група Закарпатської облради оглянула будівлю Палацу Шенборнів, що на Мукачівщині.
З початку року, протягом січня-червня, землевласники та користувачі земельних ресурсів на Закарпатті сплатили до бюджетів територіальних громад понад 230,5 млн гривень. Сума надходжень плати за землю порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла на 48,2 млн гривень.
На порятунок постраждалим у стихії. На брифінгу в Ужгороді обговорили ліквідацію наслідків повені на Рахівщині, де найбільшого лиха стихія наробила у селі Стебний.
Згідно з офіційними даними 34 501 закарпатець вже отримав дві дози вакцини, ще 65 901 – першу.
На Закарпатті виявили 9 нових випадків захворювання на коронавірус.
В Ужгородський греко-католицький Хрестовоздвиженський Кафедральний Собор лісівники передали велике християнське знамено – Хрест Господній, який виявили під час рубки лісу біля села Оріховиця, на Ужгородщині.
Свалявський відділ Мукачівської окружної прокуратури оскаржуватиме запобіжний захід, обраний для начальника відділення одного з банків у Сваляві.