На Закарпатті запустять проект «Ветеран» для реабілітації військових
Найбільший в Україні добровольчий медичний мобільний шпиталь ім. М Пирогова та медична мережа «Превеншн» планують у скорому часі запустити проект «Ветеран».
Найбільший в Україні добровольчий медичний мобільний шпиталь ім. М Пирогова та медична мережа «Превеншн» планують у скорому часі запустити проект «Ветеран».
9 листопада жителю села Великий Раковець Юрію Мельнику виповнилося 100 років.
Форум організували в межах українського тижня регіональної цифрової трансформації. Захід організували Міністерство цифрової трансформації України спільно із Закарпатською ОВА та центром підтримки підприємців Дія.Бізнес.
Поліцейські з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України несуть службу в посиленому режимі. Проте, після численних атак агресора на енергетичну інфраструктуру нашої держави, правоохоронці створили додаткові наряди, які патрулюють вулиці міст та сіл в темну пору доби.
На нинішній площі Петефі в Ужгороді є красивий будинок (він має № 11), в якому в 1920-1940-х проживала диво-дитина. Саме так хлопчика Лоцика Надельштехера називали в ті роки всі газети, які розповідали про неймовірний талант малого скрипаля. Йому пророкували славу одного з найвідоміших музикантів світу, йому аплодували по всій Європі, його обожнювали в Ужгороді, але ніхто не заступився, коли Лоци Надельштехера повезли до концтабору, де й обірвалося його молоде життя.
За період з 24 лютого до 7 жовтня цього року пункт пропуску «Вишнє Нємецке» на словацько-українському кордоні пройшло більше півмільйона українців (526 тис.) із загальної кількості 568 тис. тих, хто прибув з України у Словаччину. Водночас у зворотному напрямку повернулося 404 тис. українців (із 438 тис. осіб).
34 людей написали Радіодиктант національної єдності в Ужгородському науковому ліцеї. Це учні старших класів та вчителі. Цього року текст читала народна артистка Ада Роговцева. Текст з назвою "Твій дім" написала українська письменниця Ірина Цілик.
Віднедавна новонароджених українців безкоштовно перевіряють на наявність 21 рідкісного захворювання. Перелік таких послуг розширили з 4 спадкових недуг.
Пам'ятник радянському воїну на кордоні зі Словаччиною демонтували в Ужгороді. Скульптуру розпилили та відвезли на місце зберігання. Як проходив демонтаж та що буде далі зі статуєю, — у матеріалі Суспільного.
Про це повідомили в Закарпатській ОВА.
35 дітей другого класу ліцею "Лідер" взяли участь в акції "Засвітись у темряві", яку провели для них патрульні поліцейські. Дітей вчили виготовляти прикраси для рюкзаків зі світловідбивних елементів.
10 музичних інструментів для дітей-переселенців, які відвідують школу мистецтв в Ужгороді, придбала міжнародна благодійна організація “СОС Дитячі Містечка” на Закарпатті. Про це Суспільному розповіла менеджерка гуманітарної сфери міжнародної організації Наталія Криворучко. За її словами, дітям подарували гітари, бандуру, флейту та скрипку.
Сучасна спеціалізована карета швидкої допомоги, оснащена обладнанням для огляду та консультації пацієнтів сімейних лікарів та акушер-гінекологів, працюватиме на Закарпатті.
Якщо вивчати правила безпеки, то змалечку. Нещодавно в одному із закладів дошкільної освіти м. Чоп розпочав роботу клас безпеки, де дітлахи можуть у інтерактивній формі дізнаватись про те, як запобігти негараздам.