Завтра Ужгород вшанує пам‘ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії
Про це інформує Патрульна поліція Закарпатської області
Про це інформує Патрульна поліція Закарпатської області
Їх запропонували у міській раді на черговому засіданні комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів тощо.
Сьогодні вночі по допомогу до поліції звернувся 33-річний мешканець села Онок Берегівського району. Чоловік розповів, що йшов по вулиці Шевченка, де до нього підійшли двоє молодих хлопців.
Від необачності в роботі із фрезою чоловіку ампутувало ніс та половину губи.
11 одиниць пожежної та рятувальної техніки, а також 5 реанімобілей приїхали в Україну.
29 травня 2022 року мужньо захищаючи Рідну Україну у війні з російським агресором загинув мешканець села Лазещина - Васильчук Іван Антонович.
Півтисячі плащів-наметів, тактичних сидінь та шапок для військових пошили швачки Ужгородського підприємства №2 Українського товариства глухих. Про це Суспільному розповіла директорка закладу Наталія Марценюк. За її словами, загалом військове облаштування відшивають 50 працівників.
В напрямку Львів - Ужгород поїзд не курсуватиме 2, 3, 4 та 5 червня. В напрямку Ужгород - Львів поїзд не курсуватиме 2, 3, 4, 5 та 6 червня.
Така можливість з’явилася завдяки запуску Укрзалізницею автомобілевозів.
4 червня, внутрішньо переміщені особи у “Совиному гнізді” в Ужгороді зможуть звернутися за допомогою до юриста, психолога та соцпрацівника.
Він спрямований на підтримку та розвиток територіальних громад. Через війну співпраця була частково призупинена, але сьогодні її відновили. Найближчим часом в рамках проекту отримають близько 200 тисяч доларів.
Про це повідомили в Ужгородській міській раді.
Початок літа та Всесвітній день дітей відзначили гуртківці Закарпатського центру туризму.
Український натуральний продукт купують не тільки по всій країні, але й за кордоном.
Попри воєнний стан в країні, Програма медичних гарантій (ПМГ) продовжує діяти. Держава гарантує всім пацієнтам надання необхідної медичної допомоги та лікарських засобів, які передбачені Програмою медичних гарантій, безоплатно. Лікарні продовжують отримувати оплату від НСЗУ за надані пацієнтам медичні послуги.
Комунальний заклад проводить акцію щорічно, залучаючи юних художників до змалювання краєвидів у центрі міста.
Про це інформує Ужгородська міська рада.