Понад 20 тисяч гривень на авто для ЗСУ зібрали учасники фототуру на Лавандовій горі на Закарпатті

Понад 20 тисяч гривень на авто для ЗСУ зібрали учасники фототуру на Лавандовій горі на Закарпатті
20 100 гривень для купівлі автомобіля для ЗСУ зібрали учасники фототуру на Лавандовій горі у Перечині. Про це Суспільному розповіла організаторка фототуру та співзасновниця громадської організації “Щасливі діти” Людмила Сюзева. За її словами, для участі у фототурі охочі робили благодійні внески.

 

З прапором України на лавандовій горі сфотографувалася Галина Гаєвська. Вона розповіла: “Це наша національна атрибутика, наш прапор має бути на кожній локації, має бути з нами в руках, з нами повсюди і в серці. Тому я його взяла з собою, я дуже хотіла таку світлину, щоб вона була на Лавандовій горі”.

Долучилася до участі у фототурі Дар'я Комашко. Вона вимушена переселенка.

“Я з Запорізької області міста Пологи. В Ужгороді через війну, тому що моє місто окуповане. Вирішила долучитися, адже тут так гарно і хотілося побачити цю красу, а з іншого боку можна не лише побачити, а ще й допомогти нашій армії, і це чудово. Мені здається, що всі люди, які долучаються до таких акцій, роблять якийсь внесок для нашої армії, нашої країни. І хочеться якомога більше допомагати і не просто донатити, а ще й такі гарні емоції відчувати”, — розповіла Дар'я.

Під час творчого фототуру світлини робили троє фотографів. Серед них і Сергій Гудак. Він розповів: “Приблизно 500 кадрів я зробив, я не знаю, скільки людей пройшло через мою локацію. Це дуже класна ідея, і вона мене захопила тим, що ми робимо двічі корисну справу: ми в такий важкий для країни час даруємо людям хороші емоції, відволікаємо їх від цієї буденної напруги й одночасно збираємо кошти на потреби наших військових, які боронять країну у важких умовах”.

Суспільне Закарпаття

 

01 липня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів