В Ужгороді 120 людей вивчають українську мову завдяки онлайн та офлайн курсам
Заняття з вдосконалення української мови проводять в Ужгороді. До них долучилися 120 людей. Про це Суспільному розповіла співорганізаторка курсів Ірина Даньків.
Заняття з вдосконалення української мови проводять в Ужгороді. До них долучилися 120 людей. Про це Суспільному розповіла співорганізаторка курсів Ірина Даньків.
Щоб зробити ще довшою одну з родзинок Ужгорода – Липову алею – висадять молоді липи на Студентській набережній.
Підрядна організація «ПБС» розчистила та підсипала покриття автодороги Н-09 Мукачево-Івано-Франківськ-Львів протиожеледними матеріалами.
Весна і настання сприятливої погоди активізували господарів! Люди пораються на своїх городах, садять, аби мати урожай та, відповідно, харчі! Не виключення і жителі села Дубриничі на Ужгородщині.
Віра Ібрямова виходила з тимчасової домівки в Ужгороді вперше з тими відчуттями, із якими щодня прямувала на роботу в рідному Чернігові.
Все, що ми зараз робимо, — заради нашого майбутнього: на своїй землі, в мирній Україні. Але й наше майбутнє може нам допомогти! Так-так, нам можуть допомогти наші діти.
Понад 300 учасників долучились до проєкту «Навчаймося української разом». Його започаткували центр розвитку педагогічних працівників Ужгорода спільно з Ужгородською міською радою.
Християни східного обряду 17 квітня прийшли освятити вербу до Ужгородського Хрестовоздвиженського Катедрального греко-католицького собору. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного з місця події.
З часу війни в Україні чимало жителів виїхало у країни Європи в пошуках тимчасового житла. Зокрема у Відень щодня прибуває кілька десятків біженців з України. Залізно дорожній вокзал. Про те як зустрічають вимушених переселенців за кордоном. Недалеко від вокзалу тут у Відні для українців розгорнули їдальню.
13 учасників долучилися до "Співочої майстерні" в обласному музеї народної архітектури та побуту в Ужгороді. Захід безкоштовний. Організувала його Віра Ібрямова-Сиворакша з Чернігова.
Понад 100 вимушених переселенців прийняв протягом місяця благодійний фонд «Благо» в Ужгороді.
Бійцю 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Олександру Лабунському посмертно присвоїли звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота Зірка". Про це повідомили на сторінці бригади у Facebook.
Учасниками зможуть стати будь-які IT-компанії та фахівці, котрі вже перебувають у нашому регіоні (постійно чи тимчасово) або планують невдовзі переїхати, зокрема:
Про це у Телеграм-каналі повідомив Андрій Єрмак, керівник Офісу Президента.
46-річний захисник України помер 14 квітня під час виконання службових обов’язків.
Ця організації вже не вперше передає гуманітарний вантаж Закарпаттю.
На Рух підтримки Закарпатських військових надійшла партія старих сталевих шоломів, які не придатні для бойових дій в сучасних умовах.
Близько 300-х щеплень від коронавірусу зробили мобільні бригади мешканцям трьох територіальних громад на Закарпатті з 14 лютого. Це Великоберезнянська, Костринська та Ставненська, — повідомив директор Великоберезнянського центру первинної медико-санітарної допомоги Тарас Цибик.