Столітня жителька Ужгородщини розповіла свій секрет довголіття (ВІДЕО)
У цей день пані Зіна схвильована особливо. Їй виповнюється 100 років! Із самого ранку вітають найрідніші та гості.
У цей день пані Зіна схвильована особливо. Їй виповнюється 100 років! Із самого ранку вітають найрідніші та гості.
З початку поточного року ціни на продукти харчування суттєво зросли. Краяни обурені, адже розмір заробітних плат і пенсій не дозволяє забезпечити можливість купувати все необхідне.
Вона – справжня фанатка своєї справи і здається, для цієї жінки немає непосильних задач, бо любить іти туди, де складно. Ольгу Ладижець містяни удостоїли перемогою у номінації «Люди мистецтва» у рамках проєкту Фонду Андрія Півня «Ужгородці, якими ми пишаємося».
Випити чашку кави чи поласувати їжею в улюбленому закладі – лише з наявністю повного курсу вакцинації. Закарпаття від учора – в червоній зоні епіднебезпеки.
Майже 40 електронних лікарняних без візиту до лікаря оформили в амбулаторіях Ужгорода за останні три дні. Про це Суспільному розповіла головна сімейна лікарка міста Тетяна Козак. За її словами, відкривати електронний лікарняний в дистанційному режимі при коронавірусі, грипі або ГРВІ Мінохорониздоров’я дозволило з 9 лютого.
Минуле Закарпаття на стародавніх світлинах віднаходить і показує на своїй сторінці у мережі Facebook Михайло Маркович.
Причинами здорожчання цін на бензин в Україні є зниження курсу гривні та заява президента Білорусі про можливе обмеження постачання пального в Україну. Про це Суспільному розповів експерт з енергетики Сергій Дяченко. На автозаправних станціях Ужгорода в середньому вартість бензину А-95 коштує 35 гривень 84 копійки, А-92 — майже 35 гривень. Лише від початку цього року ціна збільшилася на 2,5-3 гривні за літр. Які причини здорожчання та як воно вплинуло на ужгородців, — дізнавалося Суспільне.
Буває, працює людина тяжко все життя, сподіваючись, що на пенсії відпочине і зможе пожити нарешті у своє задоволення. А спокійного життя у цей період відміряно лише на кілька років. Саме такою була ужгородська частина біографії лісничого Ґустава Трібуса, з яким пов’язана історія одного дуже красивого будинку на вулиці Гоголя. Будинок той вирізняється з-поміж усіх інших, бо єдиний на вулиці був зведений не одразу при дорозі, а на підвищенні, ще й під кутом. Історія його ще не до кінця нами вивчена, тож нині розкажемо лише про шестирічний її відрізок – про роки, наповнені сімейним щастям, достатком і спокоєм родини Трібусів.
У Невицькому встановлюють сучасну автоматичну систему зважування вантажівок у русі WIM (Weight-in-motion), яка цілодобово здійснюватиме моніторинг руху транспорту в режимі реального часу.
800 людей може вмістити протирадіаційне укриття в селі Великі Лази Ужгородського району. Про це Суспільному розповіла директорка місцевого ліцею, де розташована захисна споруда, Віра Данко.
З початку тижня рейдові групи здійснювали перевірки на дотримання громадянами всіх карантинних норм. За цей період на території області працювало 18 таких груп з числа поліцейських, медиків, фахівців Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки та муніципальної варти. Загалом за цей період проінспектовано 636 суб’єктів господарювання, які працюють у різних куточках краю.
Нові карантинні обмеження червоного рівня епіднебезпеки почнуть діяти з 11 лютого в Закарпатській області. Що про це думають люди, чи готові вони до таких обмежень і як в період жорсткого карантину працюватимуть підприємці?
Ковідні відділення заповнені наразі на понад 50%. Про це розповів Суспільному директор департаменту охорони здоров’я Анатолій Пшеничний. Яка ситуація в лікарнях Ужгорода, — дізнавалося Суспільне.
На Закарпатті дві лавини зійшли на трасу державного значення Н-09 у гірських селах на Рахівщині, рух призупиняли на час розчистки дороги від снігу.
Відповідно до законодавства, за скоєні адмінправопорушення містяни сплатять від 340 грн до 1700 грн. Порушники, які не з’явилися на засідання, сплатять за свої проступки максимальні розміри штрафів.
Якщо минуло менш як 5 днів, а результат ПЛР-тестування негативний, то це є підставою для завершення самоізоляції.
Усе почалося з 2017-ого. Тоді Ужгород з ініціативи активної молоді вперше став учасником конкурсу «Молодіжна столиця України».