В Ужгороді грузин викрав у мукачівця солідну суму коштів і документи

Місцеві працівники кримінальної поліції отримали оперативну інформацію, що до вказаної крадіжки може бути причетний 42-річний уродженець Грузії, який їздить на іномарці сірого кольору. Ця інформація була передана всім патрулям, та вже невдовзі схожу за описом автівку помітили патрульні поліцейські, які й зупинили її. Окрім підозрюваних в машині перебували ще двоє чоловіків.
Наразі слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Оперативні працівники переврятимуть затриманого та його товаришів на причетність до вчинення інших злочинів на території міста та району, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.
До теми
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
- Змагаються ветерани і ветеранки: в Ужгороді - другий день "Карпатського виклику"
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- Міжнародний проєкт для пом’якшення змін клімату стартує в Ужгороді
- В Ужгороді стартував відкритий всеукраїнський турнір із адаптивних видів спорту «Карпатський виклик»
- Молодіжний освітній фестиваль «База» від УАЛ триває в Ужгороді
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
- Ужгород попрощався із полеглим 43-річним майором Олександром Карповим
- В Ужгороді цими вихідними - спортивні змагання серед військових та ветеранів
- У Закарпатській обласній клінічній лікарні за 4 години виготовили і встановили протез військовому з Херсона
- Стали відомі імена переможців премії імені Петра Скунця
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
- Цієї суботи ужгородців та гостей міста запрошують на масштабну спортивну подію «Активні парки – Забіг Ужгород»
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
До цієї новини немає коментарів