Вимушені переселенці на Закарпатті можуть поборотися за малий "ООНівський" грант

Вимушені переселенці на Закарпатті можуть поборотися за малий "ООНівський" грант
Задля започаткування та розвитку власної справи.

 

З початку анексії Криму та окупації Донбасу свої домівки покинули майже 2 мільйони українців. Із них 80 тисяч звернулись в центри зайнятості для працевлаштування. І лише невелика частина вимушених переселенців змогла знайшли роботу.

Як зазначили у Міністерстві соцполітики, спеціальної політики для працевлаштування вимушених переселенців немає. Вони повинні ставати на облік у центри зайнятості.

Покращити статистику Україні допомагають програми малих грантів від Програми розвитку ООН. За два з половиною роки країни-донори виділили три мільйони доларів для тих, хто хоче відкрити свій бізнес.

"На грант можна претендувати тільки на певних умовах. Я мала створити певну кількість робочих місць, працевлаштувавши всіх на офіційну зарплату. Зараз моїм обов’язком є сплачувати податки і вести чесну підприємницьку діяльність", – наголосила одна з переможниць грантового конкурсу Ольга Арчибасова.

"Наша програма існує за рахунок міжнародних донорів. Чи буде третя фаза малих грантів, залежить від фінансування. За два з половиною роки ми допомогли півтисячі вимушеним переселенцям відкрити свій невеличкий бізнес", – повідомив директор Програми розвитку ООН в Україні Ятомас Хімстра, інформує 24tv.ua.

 

23 березня 2017р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів