Під час обшуків у нелегальних "казино" Закарпаття поліція вилучила більше сотні тисяч гривень готівкою

Працівники управління захисту економіки ДЗЕ Національної поліції України зі слідчими Закарпатської поліції у рамках кримінального провадження за фактом надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу провели обшуки у містах Ужгород, Мукачево і Хуст, Ужгородському, Мукачівському та Хустському районах. Одночасно було проведено 41 обстеження у гральних закладах і за місцем проживання організаторів незаконного бізнесу.
До обшуків були залучені більше 100 працівників поліції, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
За результатами цієї роботи припинено діяльність 30 гральних закладів, які діяли на території Закарпатської області. Загалом виявлено та вилучено більше 100 системних блоків, 61 монітор, 5 ігрових апаратів та інше обладнання, а також зошити з чорновою бухгалтерією і здобуті незаконним шляхом кошти на загальну суму більше 100 тисяч гривень.
Здійснюється кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України, тобто заняття гральним бізнесом. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією грального обладнання. Поліція встановлює інших причетних до цієї незаконної діяльності осіб.
До теми
- До Дня міста в Ужгороді відкрили вже 78-му мініскульптуру
- Традиційна святкова літургія до Дня Ужгорода відбулася в найдавнішому храмі Закарпаття – Горянській ротонді
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Ужгороду - 1132 роки: на загальноміському Віче вшанували полеглих Героїв
- Богдан Андріїв привітав ужгородців із Днем міста
- Ужгородців запрошують у Резиденцію єпископів на свято Воздвиження
- Із Ужгорода сьогодні поїхав перший потяг до Будапешта та Відня
- До Дня народження Ужгорода цієї неділі, 14 вересня, традиційна Божественна Літургія у Горянській ротонді
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- Ужгород пам’ятає: портрети полеглих Захисників тепер біля «Хреста хоробрості»
- В Ужгороді презентували програму «Відважна 3» для жінок-підприємиць
- Звання «Почесний громадянин м. Ужгорода» посмертно присвоїли ще двом захисникам
- Ужгород сьогодні попрощався із 39-річним захисником, молодшим лейтенантом Артемом Коваленком
- У Мукачеві облаштували 23 сонячні станції потужністю майже 1 МВт
- Богдан Андріїв привітав піприємців із професійним святом та вручив грамоти
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим Героєм
- Активна мобільність, технології та міжнародне фінансування – теми завершального дня ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності в Ужгороді
- Практичний воркшоп на площі Театральній став однією з центральних подій Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025 підбив підсумки другого дня
- В Ужгороді - другий день ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності
До цієї новини немає коментарів