Вірастюк на Закарпатті судитиме найсильніших людей України

Вірастюк на Закарпатті судитиме найсильніших людей України
Про розвиток стронгмену на Закарпатті та найближчі спортивні змагання з цього виду сьогодні журналістам під час прес-конференції розповіли керівник обласного осередку федерації стронгмену України Олексій Мальцев, керівник титульного спонсора федерації Ярослав Перец та медіа консультант Андрій Сусол.

 

Як зауважили представники федерації стронгмену, що змагання з цього виду дуже видовищні й наближчим часом у нас відбудуться кілька міжнародних змагань. Зокрема, вже 20 травня в Мукачеві пройде етап кубка Європи серед важковаговиків (від 110 кг і вище). А наступного дня (21 травня) як зазначив очільник крайової федерації О.Мальцев  в с. Сторожниця (Ужгородський район) відбудеться етап кубку України зі стронгмену, куди з’їдуться найсильніші богатирі України. Розпочнуться змагання о 15:00, а головним суддею на заході буде титулований український богатир, який у минулому був визнаний найсильнішою людиною планети Василь Вірастюк. Стронгмени змагатимуться у п’ятьох видах серед яких такі цікаві вправи як «прогулянка Конана» (навантаження на руки до 300 кг), «коромисло» (перенесення ваги 350 кг на плечах на відстань 20 метрів),  лонг-ліфт (піднімання на час 120 кг колоди), фермерська хода та тяга платформи.

Після завершення змагань також відбудеться прес-конференція за підсумками змагань, в якій візьме участь і головний суддя змагань Василь Вірастюк. 

А в липні цього року в Сваляві відбудеться етап чемпіонату Європи, як зазначили організатори заходу, що вже нині на участь у цих престижних змаганнях зареєструвалися 70 учасників з понад 20 країн Старого світу.

Головною проблемою для строгменів на Закарпатті – є відсутність бази, нині ж вони займаються в спорткомплексі «Юність» де за їх словами їм підняли орендну плату та й умови не зовсім придатні для занять строгменом. Тому вже нині федерація планує збудувати спортивний зал, який би дозволяв займатися цим спортом.  

Семен МИХАЙЛИК для uzhgorod.net.ua

 

11 травня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів