Закарпатська поліція виявила та зареєструвала майже сім десятків фактів незаконного обігу зброї та боєприпасів

За місяць проведення спецоперації «Зброя та вибухівка» на Закарпатті працівники поліції вилучили з незаконнного обігу 10 гранат, 4 карабіни, 2 пістолети, обріз, 954 набої, саморобну зброю, РПГ, кулемет, револьвер, 2 кг пороху, 2 запали до гранат та 3 підривники.
З 6 вересня по 6 жовтня на території Закарпатської області, як і на решті території України, поліція проводила практичний етап операції «Зброя та вибухівка». У рамках профілактичних заходів, поліція виявила та зареєструвала 69 фактів, пов’язаних з незаконним обігом зброї та боєприпасів.

Найбільше таких випадків зафіксовано в Ужгороді – 11 та Мукачеві – 7. За виявленими фактами особам повідомили про підозру у вчиненні правопорушення за статтею 263 Кримінального кодексу України, тобто, Незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами.
Під час спецоперації, правоохоронці провели ряд заходів, у ході яких вилучили у закарпатців кримінальний арсенал. Зокрема, на продажі гранати «РГД-5» та набоїв до автомату, поліція затримала пенсіонера з Мукачева. Дідусь намагався збути боєприпаси за 2600 гривень. За даним фактом триває слідство. Речові докази вилучили та направили на експертизу.

Під час обшуку у помешканні жителя села Богдан, що на Рахівщині, поліція розшукала у гаражному приміщенні бойовий пістолет з 9-ма набоями. На зброю у чоловіка не було дозвільної документації. Пістолет вилучили у порядку статті 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами).

В рамках операції працівники поліції перевірили 5660 власників зброї і за результатами цієї роботи притягнуто до адміністративної відповідальності 162 особи. За цей період до поліції Закарпаття громадяни добровільно здали 22 одиниці вогнпальної зброї.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Закарпатті начальниця відділення Укрпошти програла в казино 170 тисяч гривень, призначених для пенсій
- Засудженого за розбій та незаконне позбавлення волі депутата затримали на Закарпатті
- Поліція розслідує смерть чоловіка після падіння з адмінбудівлі в Ужгороді
- СБУ, Нацполіція та прикордонники нейтралізували ще один трансфер ухилянтів до ЄС
- 25 000$ за фіктивне працевлаштування з правом на відстрочку: на Закарпатті поліція викрила корупційну схему у приватному навчальному закладі
- У Карпатах стартував ретрит для ветеранок і військовослужбовиць
- Поліція Берегова розслідує ДТП за участі «швидкої» та малолітнього хлопчика-пішохода
- Закарпатці – серед учасників міжнародного фотопроєкту «Милуватися світом»
- 1,52 проміле алкоголю та ДТП: патрульні відсторонили в Ужгороді від керування нетверезу водійку
- Поліція розслідує 2 смертельні ДТП за участю мотоциклістів, що стались минулої доби на Закарпатті
- За місяць на Закарпатті оштрафували 961 водія за перевищення швидкості
- На Берегівщині поліція затримала зловмисника, який намагався вбити сусіда сокирою
- На Закарпатті з початку року потонуло 10 людей: ДСНС назвала єдині два безпечні місця для купання в області
- За минулий місяць поліцейські Закарпатської області розшукали 35 водіїв, які залишили місце ДТП
- За матеріалами поліції Хустщини до 7 років ув'язнення засуджено грабіжників, які напали на пенсіонерку
- На Тячівщині 66-річний чоловік вистрілив у спину сусіду з мисливської рушниці
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- На Берегівщині поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві, який намагався винести тіло вбитого у килимі
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців

До цієї новини немає коментарів