Мандрівка українця в Італію закінчилася вилученням мікроавтобуса на Закарпатській митниці
Співвітчизник, який керував транспортним засобом, прямував до Італії. Громадянин під час усного опитування заперечив наявність у нього прихованих товарів чи товарів, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.
На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб працівники митниці направили в бокс поглибленого огляду. Відтак в конструктивній порожнині бокових дверей мікроавтобуса митники виявили 244 пачки тютюнових виробів. Від митного контролю українець приховав сигарети вітчизняного виробництва з акцизними марками України торгових марок «MARLBORO», «CAMEL», «WINSTON».
Вартість вилучених сигарет з фільтром, згідно із ціною, що вказана на упаковках, становить майже 7400 грн.
Таким чином, українець вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України, з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ. В зв’язку з цим, щодо нього складено протокол про порушення митних правил, а також до остаточного рішення суду вилучено на відповідальне зберігання транспортний засіб вартістю 424 607 грн та цигарки.
ДФС у Закарпатськiй областi
До теми
- Закарпаття зустріло Героя: прах провідника українського державницького руху Андрія Мельника та його дружини Софії повернули в Україну
- Пасажирці потяга «Чоп – Захонь» на ходу закинули валізу з безакцизними сигаретами
- Контрабанда на 8 млн грн: на КПП «Тиса» затримали системи зберігання енергії
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники запобігли схемі незаконного ввезення комерційного одягу на 1,2 млн грн
- 47 викриттів за 4 місяці: як службові собаки допомагають митниці Закарпаття
- Контрабандисту наркотиків із Закарпаття підтвердили 10,5 років ув’язнення
- Стародруки з ознаками історичної цінності вилучили у пасажирки потяга «Чоп–Прага»
- Прикордонники знайшли у машиніста потягу сигарети, які той перевозив до Угорщини потай від контролю
- Від симулятора до реального бою: майстер-клас від легендарної 128-ї бригади
- Урок мужності та гідності з Денисом Маном: в ужгородському ліцеї відбулася зустріч із захисником
- На кордоні зі Словаччиною службовий пес митниці винюхав у речах пішохідки валюту на майже 4 млн грн
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- Невдала спроба обманути митників обернулася для закарпатця адмінпротоколом та втратою комерційного товару
- Закарпатська митниця вчергове здійснила передачу конфіскатів для потреб оборони
- На кордоні з Угорщиною закарпатські митники вилучили незадекларовані понад пів сотні тисяч євро
- У межах «Сакура Фесту» в Ужгороді відбулася традиційна співоча хода
- Посадовці митного поста «Чоп-залізничний» упередили незаконне вивезення до ЄС колекційних зарубіжних стародруків
- «Сакура мрій» – в обласному центрі Закарпаття проведуть перформанс
- «Сакура Фест 2026» в Ужгороді: програма благодійного фестивалю
- Румунія продовжила обмеження автомобільного руху через ремонт мосту на кордоні із Закарпаттям

До цієї новини немає коментарів