Тяжкий злочин на Берегівщині: два юнаки досмерті побили 48-річного чоловіка

Вчора, 18 жовтня, співробітники поліції повідомили про підозру двом 19-річним жителям села Балажер Берегівського району у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 ККУ, тобто нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті. Суд розглянув докази слідчих та обрав мірою запобіжного заходу для обох тримання під вартою строком на 60 діб.
Співробітники Берегівського відділу поліції спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, у тому числі і відділ з розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я людини, слідчого управління ГУНП, встановили, що потерпілий разом із підозрюваними у вечір трагедії зустрілися в місцевому продуктовому магазині. 48-річний чоловік та два 19-річні місцеві мешканці почали з’ясовувати стосунки та обговорювати питання повернення боргів. Працівниця магазину попросила покинути торговий заклад усіх учасників конфлікту. Чоловіки вийшли на вулицю і за 30 метрів від входу побилися. Двоє молодих чоловіків нанесли тяжкі тілесні ушкодження старшому. Його без свідомості виявив односелець, який і викликав поліцію та медиків. До приїзду цих служб потерпілий не дожив.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 ККУ, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років. Крім цього, один із нападників підозрюється в нанесенні тілесних ушкоджень ще одному односельцю. Слідство триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Неіснуючі акумулятори, сонячні панелі та Starlink: ужгородку засудили за шахрайство
- На Хустщині поліція затримала зловмисника, який ножем поранив односельця
- Як безпечно їздити на велосипеді та самокаті: закарпатські поліцейські навчали дітей
- Поліція Тячівщини розслідує ДТП, у якій загинув 43-річний мотоцикліст
- На Тячівщині поліція розслідує ДТП, у якій травмувалися 17-річний мотоцикліст та його неповнолітній пасажир
- Викритих поліцією та ДБР експосадовців Мукачівського РТЦК та СП взяли під варту без права внесення застави
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Приборжавське
- Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліцейські Закарпаття спільно з ДБР викрили експосадовців Мукачівського РТЦК та СП
- На Закарпатті поліція розслідує можливий розстріл коней: відкрито кримінальне провадження
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом
- Побив 74-річну матір і залишив її вдома: на Хустщині чоловіка взяли під варту
- Поліція Міжгір’я розслідує ДТП за участю трьох авто: за медичною допомогою звернулися 13 людей, серед них — діти
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- Поліція притягнула до відповідальності ще одного порушника за забруднення території поблизу озера Синевир
- Поліція Хустщини затримала місцевого жителя, який «замінував» приватний будинок

До цієї новини немає коментарів