В Ужгороді відбудеться бенефіс відомого закарпатського актора Олександра Мавріца

Олександр Мавріц народився у селищі Довге на Іршавщині. Закічив Ужгородське училище культури. Спочатку працював у ляльковому театрі. Вже десятки років він є одним із впізнаванихоблич найбільшого театру області. Надзвичайно скромний, Олександр Мавріц дуже вимогливо ставиться до своєї роботи. Його ролі завжди запам’ятовуються, він уміє створити неповторний психологічний портрет героя.
Серед останніх робіт Олександра Мавріца – трагічна роль заробітчанина Гордубала у драмі «Білий нігер», роль сантехніка-маніяка у комедії «Задуши мене в обіймах». Актор демонструє великий потенціал своїх творчих можливостей – від комедії до трагедії. Нині Олександр Мавріц працює на виставою на малій сцені, де він зіграє складну роль солдата, що повертається з війни.
2017 рік був для закарпатського актора особливим. Вийшла на екрани стрічка «Червоний», де він зіграв одну з головних ролей – начальника сталінського концтабору Абрамова. Його дебют у великому кіно виявився вкрай успішним.
Закарпатський муздрамтеатр готує подання на присвоєння Олександру Мавріцу звання «Заслуженого артиста України».
Олександр Гаврош, завліт Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв.
До теми
- «Crossover Muzic» – в Ужгороді відбувся концерт заслуженого артиста України Олександра Садварія
- В обласному музеї ім. Й. Бокшая триває виставка творчості Івана Кавалерідзе
- Обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького запрошує відвідати підземелля Ужгородського замку
- На поціновувачів мистецтва завтра чекає відкриття одразу двох виставок в Ужгороді
- До ужгородського скансену повертається Літня школа гончарства
- «Українська музична мозаїка» – концертну програму представлять на сцені обласної філармонії
- Перший фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» став визначною культурно-мистецькою подією краю
- На Закарпатті відзначили діячів міжнаціональної єдності, серед них – Івана Латка
- В Ужгороді відбувся великий гала-концерт та нагородження переможців фестивалю "Шовкова косиця"
- В Ужгороді відбулася святкова хода та гала-концерт учасників фестивалю-конкурсу "Шовкова косиця"
- В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- Перший Відкритий фольклорний фестиваль-конкурс культурного розмаїття «Шовкова косиця» стартував в Ужгороді
- В Ужгороді виступить унікальний театр українського фольклору «Берегиня» з програмою «ЖИВОТОКИ»
- «Академія молодих: Ужгород-Львів»: в Закарпатській обласній філармонії відбувся концерт
- В Ужгороді відкриють фотовиставку Євгена Котляра «Український штетл. Повернення до місць сили»
- В Ужгороді сьогодні стартують триденні «Ерделівські читання 2026»
- Ужгородський скансен запрошує на виставу «Про що плачуть верби»
- В Ужгороді до 115-річчя Андрія Коцки оновлять експозицію його музею: які картини можна побачити
- В Ужгороді відзначають День музеїв – вхід сьогодні безкоштовний
- Відкритий фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» – вперше в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів