П’яні за кермом на дорогах Закарпаття – вже добра традиція

Працівники групи реагування патрульної поліції помітили, як на вулиці смт.Воловець рухається під знак заборони руху автомобіль марки «ВАЗ-2107». Поліцейські зупинили водія, ним виявився місцевий житель. Чоловік мав ознаки сильного алкогольного сп’яніння. Його доставили на медосвідчення в районну лікарню, де виявили в крові аж 3,4 проміле алкоголю.
В місті Свалява водій автомобіля марки «Тоyоtа Cоrоlla» виїхав з-під кафе без увімкненого світлового сигналу Це помітили працівники групи реагування патрульної поліції, які несли службу неподалік. Водія зупинили. Ним виявився місцевий житель. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, в лікарні у нього виявили 1,4 проміле алкоголю. На правопорушника було складено відповідний адмінпротокол й вилучено водійське посвідчення. Від керування його відсторонили.
У селі Нове Давидково Мукачівського району наряд групи реагування патрульної поліції зупинив автомобіль марки «ВАЗ-2104», водій якого був не пристебнутий паском безпеки. За кермом перебував житель Мукачева з ознаками алкогольного сп’яніння. Проходити медосвідчення чоловік відмовився, водійського посвідчення не надав. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.
Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування в стані алкогольного сп’яніння) буде направлено в суд для прийняття остаточного рішення.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Закарпатті викрито «кримінального авторитета», який організовував незаконні переправлення військовозобов’язаних із установи виконання покарань
- За минулі вихідні закарпатські патрульні винесли 275 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Рятувальники допомогли туристу, який заблукав у горах на Рахівщині
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали двох браконьєрів із впольованою твариною
- На Мукачівщині взято під варту підозрюваного в умисному вбивстві знайомого
- На Тячівщині затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Ветеран із Закарпаття Костянтин Кашула представлятиме Україну у складі національної збірної на Strong Spirit’s Games у Мадриді
- На Закарпатті блокували чергові схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних до ЄС – дайджест від прокуратури
- У пункті пропуску «Тиса» митники вилучили незадекларовані брендові речі
- Чергові викриття у ДП «Ліси України»: шестеро закарпатців завдали збитків на 27 млн грн
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- Заборонений до ввезення нікотиновий виріб опинився на складі митниці
- На кордоні з Румунією з пострілами затримали порушників
- На Закарпатті відзначили працівників спортивної галузі - спортсменів, тренерів, вчителів.
- На Закарпатті судитимуть «чорного археолога», який незаконно знайшов і намагався продати унікальний скарб бронзових кельтів
- Поліцейські затримали 34-річного закарпатця, підозрюваного у вбивстві товариша
- Привласнив понад 2 млн грн з профспілки: закарпатські поліцейські оголосили підозру керівнику організації
- На Закарпатті річки зарибнили кількома десятками тисяч цінних червонокнижних видів риб
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Пункт пропуску «Солотвино – Сігету Мармацій»: через ремонт мосту відзавтра, 15 вересня, обмежують рух на 45 днів
До цієї новини немає коментарів