Розшукуваного за грабіж чоловіка затримали поліцейські міста над Латорицею

Розшукуваного за грабіж чоловіка затримали поліцейські міста над Латорицею
Підозрюваний 8 років переховувався від правоохоронців.

 

Мукачівські розшуковики затримали 45-річного чоловіка, який пограбував місцевого жителя. Чоловік 8 років переховувався від правоохоронців. Слідство  у справі відновлено

Вчора, у Мукачеві працівники кримінальної поліції Мукачівського відділу затримали місцевого жителя, який перебував у розшуку,  за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 статті 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж, поєднаний з проникненням у житло.

45-річний мукачівець у вересні 2009 року разом з товаришем проникли до будинку мукачівця, звідки в подальшому викрали його майно.

Підозрюваного затримали в порядку статті 208 КПК України, слідство за даним кримінальним провадженням відновлено. Наразі  поліція вирішує питання щодо обрання  міри запобіжного заходу відносно затриманого.

Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

16 листопада 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів