В Ужгороді презентують книгу «Тіберій Сільваші. Реальність».

В Ужгороді презентують книгу «Тіберій Сільваші. Реальність».
18 листопада о 16:00 в ILKO Gallery відбудеться презентація книги «Тіберій Сільваші. Реальність». Виставка в Ужгороді та презентація книги – проект першої співпраці арт-центру Я Галерея та ILKO Gallery.

 

– Коли я розмірковував над тим, як показати Тіберія Сільваші у рідному для нього Закарпатті, я розумів, що формат традиційної виставки картин не підходить. Так багато потрібно сказати про художника, який став одним із законодавців нефігуративної традиції українського сучасного мистецтва. Працюючи два роки над книгою «Реальність», я постарався змістити акценти на філософію його просторових проектів і розгорнену біографію художника. Тому відповіддю і підказкою для формату виставки є книга, яку ми переносимо у простір ILKO Gallery.

Коли ми показуємо історію життя художника, ми демонструємо декілька творів з його ранніх періодів творчості. Просторові проекти ми представляємо у форматі фотодокументації, описових текстів-анотацій та декількох творів-артефактів. А особливо великий об’єм виставки ми наповнюємо свіжими роботами Сільваші з циклу «Монохроми», де художник «вирощує живопис». Така трилогія покликана розкрити як особистість, так і творчість для ширшої аудиторії та повернути Сільваші на рідне Закарпаття, – розповідає куратор виставки Павло Гудімов.

Виставки Тіберія Сільваші триватиме з 17 листопада до 17 грудня.

18.11.2017 | 16:00

Вхід: 20 грн

студентам: 10 грн

Мистецький центр 

“Галерея ІЛЬКО”

 

17 листопада 2017р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів