Мешканка Тячівщини фігурує ще в одній справі втягнення жінок до занять проституцією

Вчора, 20 листопада, до поліції надійшла інформація щодо встановлення нових подробиць у факті звідництва, зафіксованому ще 19 жовтня.
В рамках проведення досудового розслідування, правоохоронці встановили, що 19-річна мешканка села Вонігово Тячівського району, фігурує у ще одній справі щодо втягнення жінок до занять проституцією.
Так фігурантка провадження, організувала для клієнта послуги сексуального характеру. Гроші 19-річна взяла на місці злочину, у іршавському готелі, де її знайома надала послуги. Частину коштів, здобутих незаконним шляхом, жінка привласнила собі.
За даним фактом правоохоронці розпочали слідство. У злочинних діях фігурантки вбачаються ознаки правопорушення за статтею 303 Кримінального кодексу України, а саме Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Тячівщині затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- Поліцейські затримали 34-річного закарпатця, підозрюваного у вбивстві товариша
- Привласнив понад 2 млн грн з профспілки: закарпатські поліцейські оголосили підозру керівнику організації
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- На Закарпатті поліція викрила наркоугруповання з прибутком понад мільйон гривень щомісяця
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- В приміщенні одного з поштових відділень в Ужгороді відвідувач здійснив постріл – поліція затримала підозрюваного
- На Закарпатті поліція повідомила про підозру зловмиснику, який торгував автомобілями ввезеними в Україну як гуманітарна допомога для військових
- На Закарпатті поліція розслідує дві ДТП з потерпілими: затримано п’яних водіїв
- Поліція Рахівщини повідомила про підозру сімейній лікарці, яка за 8000$ сприяла військовозобов’язаним у отриманні відстрочки
- Поліція розпочала перевірку інформації про можливу жорстокість до тварин в Ужгороді
- Поліція встановлює обставини смерті студента в Ужгороді
- Боротьба за відновлення: в Ужгороді розпочали адаптивні тренування для ветеранів війни
- Поліція Закарпаття об’єднала можливості кінологів та професійну підтримку психологів для реабілітації Захисників
- На Закарпатті поліцейські попередили напад на школу
- Рахівські поліцейські викрили водія автобуса, який після наїзду на пішохода поїхав з місця ДТП. Йому вже повідомили про підозру
- Поліцейські Іршави затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних за кордон
До цієї новини немає коментарів