Велика "станційна хуліганка" на закарпатській Тячівщині

Сьогодні, 27 листопада, близько 04:00, на лінію «102» надійшло повідомлення від працівників автозаправної станції у селі Нересниця. Працівники повідомили, що близько 40 молодих людей, намагаючись зайти до приміщення магазину, розбили вікно-вітрину.
На місце події виїхала поліція Дубового. Як з`ясували правоохоронці, група молодих людей після дискотеки у нічному клубі, який розташований поряд із автозаправкою, вирішили зайти до приміщення магазину на станції. Коли працівники станції не впустили всіх одразу обурені відвідувачі, намагаючись ввірватись натовпом, розбили вікно на приміщенні.

За фактом хуліганських дій слідчий Дубівського відділення розпочав кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.296, тобто хуліганство, вчинене групою осіб. У справі триває розслідування.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смертельної аварії у Виноградові
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у торгівлі бойовими гранатами
- На Хустщині внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст – поліція розслідує справу
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Суд відправив під варту ужгородку, яка торгувала метамфетаміном: застава – мільйон гривень
- Збувала метамфетамін у під’їздах багатоповерхівок: в Ужгороді поліція затримала наркоторговку
- В Ужгороді затримали водія під дією наркотиків: при собі він мав заборонені речовини
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці
- У травні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 27 водіїв
- 7 років за ґратами: на Закарпатті засудили пенсіонера за замах на вбивство односельця
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП за участі вантажівки та мотоцикла
- 3 роки позбавлення волі з конфіскацією майна – вирок ужгородці, яка займалася збутом наркотиків
- Ціна швидкості: на Закарпатті за місяць оштрафували понад 1000 водіїв
- Вкрав 104 млн держкоштів на будівництві захисту від атак рф - СБУ розкрила деталі резонансного викриття
- За матеріалами поліції Хустщини судитимуть колишню лікарку МСЕК, яка брала хабарі за продовження групи інвалідності
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п'яного мотоцикліста
- Зібрані поліцією докази забезпечили 11-річний вирок закарпатцю, який налагодив міжрегіональний канал торгівлі амфетаміном
- 10 тис. $ з кожного клієнта – поліція Закарпаття затримала групу осіб за переправлення чоловіків через держкордон України
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували новий канал підпільного продажу боєприпасів
- СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів